Domů » Bleskovky » Prohlédněte si vlajkovou loď LG G2 s předstihem na oficiálním renderu

Prohlédněte si vlajkovou loď LG G2 s předstihem na oficiálním renderu

Aktualizováno 7. srpna, 01:00

Twitter kanál @evleaks s předstihem zveřejnil finální podobu nové vlajkové lodi společnosti LG, modelu G2. Ten má být oficiálně představen dnes v 17:00 našeho času. Live stream z akce bude možn sledovat prostřednictvím YouTube kanálu LG (odkaz).

 
Finální podoba LG G2

Původní text

LG má na 7. srpna naplánovanou tiskovou konferenci v New Yorku, kde bude představen nový nejvyšší model – LG G2. Oproti minulosti ze jména nejspíš odpadne označení „Optimus“. Telefon bude pohánět výkonný Qualcomm Snapdragon 800, to je již potvrzeno. LG G2 by měl dále obsahovat optickou stabilizaci, 2 GB operační paměti, displej o rozměrech 5,2“ s rozlišením 1080p a poběží na poslední verzi operačního systému Android.

      

V minulosti již uniklo několik obrázků telefonu, ale tentokrát je únik ještě jasnější. Mimo deseti kvalitních fotografii si můžete prohlédnout i video ve vysokém rozlišení, které má více než minutu. Žádné nové informace ohledně specifikací nejsou, pouze údaj o modelovém označení telefonu – LG-D803. Na první pohled se nám telefon líbí a tajně doufáme, že by se mohl stát základem pro další generaci smartphonů Google Nexus. Zároveň doufáme, že LG letos zapracuje na dostupnosti zařízení a nebude se opakovat situace s LG Optimus GLG Optimus G Pro.

David Podzimek

5 komentářů

  1. pdd (neregistrovaný)

    looks great! ;)

  2. Ale jo, docela se mi líbí. No, kdybych tam neviděl ten nápis LG, tak si snad i myslím že to je něco nového od Samsungu !

  3. Tak ono zase tolik kreativity u designu telefonu nevyužiješ, ale tenhle telefon už je minimálně tlačítky vzadu a displejem překrývajícím systémové tlačítka jinde, než Samsung modely.

  4. d456 (neregistrovaný)

    Doufám že má IPS displej.

  5. Fakt hezkej, mě se líbí !

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).