Prohlédněte si oficiální příslušenství pro Nexus 7

Už před nedávnem Asus představil několik ochranných pouzder pro tablet Nexus 7, ale tím to nekončí. Kromě klasického obalu totiž bude k dispozici i speciální kožené pouzdro, které se bude prodávat za 40 USD a dostupné bude na konci sprna ve čtyřech barevných variantách.

 

Klasické pouzdro bude stát 20 USD a vybírat budete moci z šesti barev, dostupné by mělo být během několika málo dnů. Přední i zadní strana bude nabízet podobně dírkovanou texturu jako zařízení samotné.

 

Nejzajímavějším příslušenstvím je bezesporu dokovací stanice s microUSB konektorem pro dobíjení a 3,5mm výstupem pro připojení reproduktorů. Nexus 7 tak poměrně snadno proměníte třeba v digitální fotorámeček či multimediální centrum. Cena doku byla stanovena na 50 USD a dostupný bude v průběhu srpna. Zatím nemáme informace o tom, zda bude příslušenství oficiálně dostupné také v České republice, ale tipujeme že ano. Jen si asi budeme muset počkat o něco déle, protože Nexus 7 (recenze) se u nás začne prodávat až v průběhu září a 16GB varianta bude stát 6 390 Kč.

Zdroj

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku