Domů » Bleskovky » Prohlédněte si oficiální příslušenství pro Nexus 7

Prohlédněte si oficiální příslušenství pro Nexus 7

Už před nedávnem Asus představil několik ochranných pouzder pro tablet Nexus 7, ale tím to nekončí. Kromě klasického obalu totiž bude k dispozici i speciální kožené pouzdro, které se bude prodávat za 40 USD a dostupné bude na konci sprna ve čtyřech barevných variantách.

 

Klasické pouzdro bude stát 20 USD a vybírat budete moci z šesti barev, dostupné by mělo být během několika málo dnů. Přední i zadní strana bude nabízet podobně dírkovanou texturu jako zařízení samotné.

 

Nejzajímavějším příslušenstvím je bezesporu dokovací stanice s microUSB konektorem pro dobíjení a 3,5mm výstupem pro připojení reproduktorů. Nexus 7 tak poměrně snadno proměníte třeba v digitální fotorámeček či multimediální centrum. Cena doku byla stanovena na 50 USD a dostupný bude v průběhu srpna. Zatím nemáme informace o tom, zda bude příslušenství oficiálně dostupné také v České republice, ale tipujeme že ano. Jen si asi budeme muset počkat o něco déle, protože Nexus 7 (recenze) se u nás začne prodávat až v průběhu září a 16GB varianta bude stát 6 390 Kč.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

 1. Zajímavé, jak se trh „najednou“ hemží pastelově barevnými covery a casy… čím to?:-)

 2. Ivo (neregistrovaný)

  Chcel by som sa opýtať,že či je možné kúpiť nejakú externú klávesnicu.A že či sa na tom dá plynule a dobre písať napr na prednáškach.

  • seifgard (neregistrovaný)

   Tablet nativně podporuje klasické usb klávesnice přes OTG kabel.

   viz. třeba [odkaz]

   uvažuji o klávesnici tohohle typu [odkaz] kvůli snadnému přenášení

 3. zimli (neregistrovaný)

  Chci se zeptat když by jsem si tam připojil klávesnici a myš dají se pomocí těchto věcí hrát i hry?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).