Sledujte nás na YouTube

Pro OnePlus One už je k dispozici OxygenOS založený na Android 5.0.2

Společnost OnePlus dnes po několika odkladech uvolnila vlastní úpravu operačního systému Android pod označením OxygenOS. Software je postavený na Androidu 5.0.2, od kterého se na první pohled příliš neliší ani vzhledově. V OnePlus vsadili na čistý design s minimem úprav. Předností Oxygenu má být skvělá optimalizace a nízká energetická náročnost.

V systému nechybí ani podpora nejrůznějších gest a další pokročilé funkce, na které byli uživatelé smartphonu OnePlus One (recenze) zvyklí. Mezi základními systémovými aplikacemi nechybí ani Správce souborů. Pokud si na svůj OnePlus One chcete OxygenOS nainstalovat, pokračujte podle tohoto návodu. Do instalace by se ale měli pouštět pouze zkušení uživatelé, jelikož při neopatrné manipulaci může dojít k poškození zařízení. Odkaz pro stažení ROM najdete zde.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *