Domů » Bleskovky » Pro OnePlus One už je k dispozici OxygenOS založený na Android 5.0.2

Pro OnePlus One už je k dispozici OxygenOS založený na Android 5.0.2

Společnost OnePlus dnes po několika odkladech uvolnila vlastní úpravu operačního systému Android pod označením OxygenOS. Software je postavený na Androidu 5.0.2, od kterého se na první pohled příliš neliší ani vzhledově. V OnePlus vsadili na čistý design s minimem úprav. Předností Oxygenu má být skvělá optimalizace a nízká energetická náročnost.

V systému nechybí ani podpora nejrůznějších gest a další pokročilé funkce, na které byli uživatelé smartphonu OnePlus One (recenze) zvyklí. Mezi základními systémovými aplikacemi nechybí ani Správce souborů. Pokud si na svůj OnePlus One chcete OxygenOS nainstalovat, pokračujte podle tohoto návodu. Do instalace by se ale měli pouštět pouze zkušení uživatelé, jelikož při neopatrné manipulaci může dojít k poškození zařízení. Odkaz pro stažení ROM najdete zde.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).