Domů » Bleskovky » Příští Unpacked Event zná své datum. Kdy Samsung odhalí Galaxy Z Fold 3 a Flip 3?

Příští Unpacked Event zná své datum. Kdy Samsung odhalí Galaxy Z Fold 3 a Flip 3?

To, že Samsung letos v létě představí novou generaci ohebných smartphonů, je poměrně dlouho známá informace, otázkou tedy pouze bylo, kdy přesně se tak stane. Korejský gigant nyní prolomil hradbu mlčení a dlouho očekávané datum zveřejnil.

unpacked

Galaxy Z Fold 3 a Z Flip 3 znají datum svého odhalení

Příští Unpacked Event se odehraje ve středu 11. srpna. Akce bude streamována na stránkách Samsungu a na YouTube, začínat bude v 16:00 našeho času. Hlavní hvězdou tiskové konference se stanou nové ohebné smartphony Galaxy Z Fold 3 a Z Flip 3 a doprovodí je ještě spousta příslušenství, minimálně hodinky Galaxy Watch 4 a Watch 4 Classic a také sluchátka Galaxy Buds 2.

Samsung Galaxy Z Fold 3 má oproti svému předchůdci dostat odolnější displej s podporou stylusu S Pen. Hojně se spekulovalo i o poddisplejové selfie kameře, uniklé rendery však prozrazují něco jiného. Mluvilo se i o čipsetu Exynos se supervýkonným grafickým čipem AMD Radeon, benchmarky však naznačují přítomnost Snapdragonu 888.

geekbench

Větší množství zájemců o ohebný smartphone by mohla přilákat spekulovaná nižší cena, která se má týkat i véčkového Galaxy Z Flip 3. U něj by měl být hlavní novinkou především větší vnější displej.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).