Sledujte nás na YouTube

Příběh Windows 10 bude pokračovat 21. ledna: Microsoft odhalí novinky pro spotřebitele

Microsoft včera oficiálně potvrdil dříve spekulované datum 21. ledna, kdy hodlá otevřít další kapitolu svého chystaného systému Windows 10. Současné technické preview je zaměřeno především na podniky, nicméně v Redmondu mají v rukávu spoustu es – hybridní prostředí Continuum, personální asistentka Cortana apod. Očekává se, že tyto funkce pro běžné spotřebitele budou v lednu odhaleny společně s mobilní verzí operačního systému.

  

Akce se odehraje v domovském Redmondu, kromě „windowsovského“ týmu tvořeného Terrym Meyersonem, Joe Belfiorem a Philem Spencerem promluví i ředitel Microsoftu Satya Nadella. Microsoft bude akci živě streamovat, o představených novinkách vás budeme pochopitelně informovat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *