Domů » Bleskovky » Příběh Windows 10 bude pokračovat 21. ledna: Microsoft odhalí novinky pro spotřebitele

Příběh Windows 10 bude pokračovat 21. ledna: Microsoft odhalí novinky pro spotřebitele

Microsoft včera oficiálně potvrdil dříve spekulované datum 21. ledna, kdy hodlá otevřít další kapitolu svého chystaného systému Windows 10. Současné technické preview je zaměřeno především na podniky, nicméně v Redmondu mají v rukávu spoustu es – hybridní prostředí Continuum, personální asistentka Cortana apod. Očekává se, že tyto funkce pro běžné spotřebitele budou v lednu odhaleny společně s mobilní verzí operačního systému.

  

Akce se odehraje v domovském Redmondu, kromě „windowsovského“ týmu tvořeného Terrym Meyersonem, Joe Belfiorem a Philem Spencerem promluví i ředitel Microsoftu Satya Nadella. Microsoft bude akci živě streamovat, o představených novinkách vás budeme pochopitelně informovat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).