Domů » Bleskovky » Preview mobilních Windows 10 má být údajně uvolněno v únoru

Preview mobilních Windows 10 má být údajně uvolněno v únoru

Již dnes večer bude odhalena další kapitola systému Windows 10, přičemž se očekává i odhalení novinek v jeho mobilní verzi. Před nedávnem byla ve Windows Phone Store objevena aplikace Phone Insider, která dává tušit brzkou možnost ochutnávky nového mobilního systému.

  

Analytička Mary Jo Foley ze serveru ZDNet uvádí, že novou verzi mobilních Windows 10, která vznikne sloučením platforem Windows Phone a Windows RT, si budou insideři moci vyzkoušet v příštím měsíci. Večerní tisková konference má být podle jejích zdrojů zaměřena především na strategii “OneCore“, na níž bude chtít Microsoft demonstrovat univerzálnost svého systému od telefonů až po 80palcové obrazovky.

  

Tisková konference se má věnovat i hrám, Foley dokonce spekuluje, že by Microsoft mohl předvést svoji vlastní helmu pro virtuální realitu. Kromě toho se internetem šíří informace o tom, že Microsoft chystá komunikátor s hardwarovou klávesnicí. Dnes v 18:00 snad dostaneme všechny střípky skládačky.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
36 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments