Domů » Bleskovky » Přes Windows 10 už vyřídíte telefonní hovory. Stačí spárovat jakýkoliv Android

Přes Windows 10 už vyřídíte telefonní hovory. Stačí spárovat jakýkoliv Android

Funkce Váš telefon je přímý most mezi smartphonem a počítačem s Windows 10. Skrze ni lze vyřídit SMS komunikaci, prohlédnout si naposledy pořízené fotografie, u vybraných telefonů lze dokonce zrcadlit celá obrazovka telefonu na displej počítače. Nyní byla do aplikace Váš telefon přidána možnost vyřizovat telefonní hovory.

windows

Přímo na počítači tak lze vyhledat kontakt (nebo zadat nové číslo) a zavolat, popř. hovor přijmout. Hovory jsou zprostředkovány skrze mikrofon a reproduktor počítače, v případě potřeby je ale možné je přepnout zpět na telefon. Aby telefonování fungovalo, musí být obě zařízení mezi sebou propojena skrze Bluetooth.

Pokud ještě aplikaci Váš telefon nepoužíváte, můžete si ji pro Windows stáhnout z Microsoft Store, pro Android z následujícího odkazu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments