Domů » Bleskovky » Překládání hovorů v reálném čase je tady: Skype zve k veřejnému betatestingu

Překládání hovorů v reálném čase je tady: Skype zve k veřejnému betatestingu

V květnu se Microsoft poprvé zmínil o chystané funkci Skype, která dokáže téměř v reálném čase překládat hovory z jednoho jazyka do druhého a to jak v textové, tak v hlasové podobě. Tato služba pak byla následně demonstrována v červenci na Microsoft Worldwide Partner Conference s příslibem uvolnění beta verze této funkce na podzim letošního roku.

A právě nyní začal Microsoft na těchto stránkách přijímat registrace do betatestingu této funkce, počet míst pro testování je omezený, proto doporučujeme s registrací neotálet. Skype Translator Preview je v současné době funkční pouze na počítačích a tabletech se systémem Windows 8.1, omezená bude i paleta podporovaných jazyků pro hlasový překlad. Při registraci je nutné zadat, o jaké jazyky a platformy máte zájem, přičemž jakmile bude požadovaná verze připravena, obdržíte odkaz k jejímu stažení. Stát se tak má v následujících týdnech.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Johny (neregistrovaný)

    Me to nabidli sami jako placeny testing na predepsany vety cz/en a viceversa cca 1 veta 1 koruna :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).