Pozvánka na Google I/O Extended Prague: Sledujte konferenci a využijte doprovodného programu

Každoroční konference Google I/O v San Franciscu se blíží a s ní i spousta nových produktů. Jen velice malému počtu lidí se ale naskytne příležitost se na akci vypravit a přožít ji na vlastní kůži. Chtěli byste být u toho, ale nemáte to štěstí? Máme pro vás řešení. GUG.cz totiž 25. června pořádá akci Google I/O Extended Prague přímo v našem hlavním městě.


zdroj fotografie: Droid-life.com

I/O Extended jsou události pořádané po celém světě, kde za doprovodného programu můžete s přáteli sledovat Google I/O v přímém přenosu. GUG.cz pro vás chystá I/O Extended hned ve dvou částech. První se odehraje na ČVUT FIT, kde se vedle tradičního streamování eventu v San Franciscu dočkáte i mnoha dalších zajímavostí. Začíná se v 17:00. Druhá část se pak v 20:00 přesouvá na Unicorn College, kde pro vás bude připraveno plno jedinečných gadgetů k vyzkoušení a GUG.cz odhalí svůj Minecraft server.

Více už pořadatelé ale nechtějí prozradit – budete se zkrátka muset přijít podívat sami. Vstup je zdarma, stačí se zaregistrovat a  rozhodně se máte na co těšit.

Obdobné akce budou probíhat také v dalších městech, konkrétně v Jihlavě, Olomouci, Pardubicích a Brně. Další informace včetně časů zahájení naleznete na této stránce.

Více informací o akci naleznete na této stránce. Pro vstup je nutná se zaregistrovat zde. Další podrobnosti najdete také na Facebook události nebo Google+. Google I/O Extended Prague pro vás pořádá GDG Prague, GDG ČVUT, GDG UC, GDG SSPŠ a GXG Prague.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. smisekCZ (neregistrovaný)

    Člověk neznalý problému by si myslel, že tato akce se koná jen v „Práglu“, opak je však pravdou, viz např. [odkaz]

    Proč to nezmíníte v článku alespoň jednou větou? ČR != Praha (ČR není jen Praha)

    • Jiří Hrma (neregistrovaný)

      SmisekCZ: Dobrý den, podklady pro článek jsme takto dostali přímo do GUG.cz a nevěděl jsem, že souběžně akce poběží ještě v dalších městech. Informaci jsem do článku doplnil. Díky.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *