Domů » Bleskovky » Pozvánka: Komunitní fanouškovská akce Microsoftu a soutěž o Xbox s Kinectem

Pozvánka: Komunitní fanouškovská akce Microsoftu a soutěž o Xbox s Kinectem

Fanoušci zařízení s operačními systémy Windows 8 a Windows Phone se mají možnost zúčastnit neformální předvánočního setkání se zástupci společnosti Microsoft v úterý 11. prosince od 17:00 do cca 18:45 v některém z pražských restauračních zařízení. Můžete se těšit na možnost prohlédnout si zbrusu nová (i některá doposud nevydaná) zařízení s Windows 8 a Windows Phone 8, mít šanci se pobavit o moderních technologiích, a mnoho dalšího. Občerstvení a malý dárek pro každého jsou zajištěny.

 

Registrace

Protože zájem je velký a kapacita omezená, registrace na tuto akci bude potvrzena pouze pouze prvním 35 z vás, kteří pošlou jeden* krátký (max. 10 veršů) vánoční rýmovaný slogan na téma Windows 8 a Windows Phone 8 na email souteze@hotmail.cz. Vtipné slogany jsou výhodou** O svém vybrání obdržíte zprávu do e-mailu společně s podrobnými informacemi o místě konání a programu do jednoho dne od oznámení naplnění kapacity na facebookovém profilu Microsoft CZ nebo Windows Phone CZ. Možnost poslat slogan máte maximálně do naplnění kapacity nebo do tohoto pátku, tj. 7. prosince 2012.

 

Soutěž***

S posláním zmíněného sloganu je tedy nutné pospíchat, ale zase ne tolik, aby utrpěla kvalita, protože 15 nejlepších sloganů bude odměněno věcnými cenami v čele s konzolí Xbox 360 s pohybovým ovladačem Kinect. Nejlepší slogany vybere porota složená ze zástupců českého Microsoftu a redakce SmartMania.cz.  

Veřejné vyhlášení vítězů a předání cen proběhne právě na akci 11. prosince a nejlepší výtvory budou posléze zveřejněny na SmartManii nebo na FacebookuTěšíme se na vás! :-)

*Od každého účastníka bude akceptován maximálně jeden slogan v rozsahu maximálně deseti veršů, který se poté následně stane soutěžním výtvorem. Další zaslané výtvory od stejného člověka nebudou přijaty a budou rovnou smazány.

**Ve sloganech nejsou povoleny vulgarismy ani jiné politicky, kulturně, či rasově nekorektní výrazy. Každý tomuto pravidlu nevyhovující příspěvek bude smazán.

***Pořadatelem soutěže je společnost Microsoft Česká republika, která si vyhrazuje právo reagovat na jakékoli snahy o porušení nebo obcházení výše zmíněných pravidel vyloučením ze soutěže. Výhru v soutěži není možné směnit za peníze.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

6 komentářů

  1. Jéé na fotce je i moje modrá Lumijka800 :)

    To byste nevěřili, jak bylo těžký udržet všechny ty telefony vzhůru :D

  2. xkvicd (neregistrovaný)

    Dorazil bych, ale mám školu. Možná příště.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).