Domů » Bleskovky » Potvrzeno: Samsung prozradil, kdy představí řadu Galaxy S21

Potvrzeno: Samsung prozradil, kdy představí řadu Galaxy S21

O chystaných smartphonech Samsung Galaxy S21 už víme prakticky vše, nyní už pouze zbývá sérii úniků uzavřít oficiální premiérou. Už delší dobu se spekuluje, že ji Samsung chystá na 14. ledna, což dnes korejský gigant oficiálně potvrdil.

samsung s21

Galaxy S21 bude odhalen 14. ledna

Odhalení řady Galaxy S21 se uskuteční na tradičním Unpacked Eventu, který kvůli pandemii COVID-19 proběhne pouze virtuálně; akce bude streamována online a to v 16:00 našeho času. Motto akce je „Welcome to Everyday Epic“, pozvánka odhaluje nový design fotomodulu smartphonu Galaxy S21 rotující v průhledné krychli.

[Invitation] Samsung Galaxy Unpacked 2021 : Welcome to the Everyday Epic

Samsung Galaxy S21 dorazí ve třech variantách – základní, plus a Ultra. Kromě toho Samsung zřejmě představí i nová bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Pro, a dočkat bychom se mohli i chytrého lokalizačního přívěšku. Představené novinky by se měly na pultech obchodů objevit ještě tento měsíc.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).