Potvrzeno: příští vlajková loď Oppo dostane fotoaparát Hasselblad

Oppo Find X5 Pro 2

OnePlus v minulém roce uzavřelo spolupráci se švédskou fotografickou legendou Hasselblad, která se postarala o barevné ladění fotoaparátů ve smartphonech OnePlus 9, 9 Pro a 10 Pro. Dohoda o spolupráci byla uzavřená na tři roky a jak se nyní ukazuje, nebude se týkat pouze smartphonů značky OnePlus.

Novinka Oppo s fotoaparátem Hasselblad

Značka OnePlus aktuálně prochází procesem slučování s mateřskou společností Oppo, což se projeví mimo jiné i na spolupráci se společností Hasselblad. Značky OnePlus a Oppo mají od loňského roku jedno vývojové centrum a sdílejí spolu většinu technologií, takže k vylepšením od Hasselblad se dostane i Oppo. Dnes to potvrdil Pete Lau, který je zároveň šéfem OnePlus a produktovým manažerem Oppo. Jako první uvidíme logo Hasselblad na připravované rodině vlajkových smartphonů Oppo Find X5, která bude pravděpodobně představena v horizontu příštích týdnů.Oppo Find X5 Pro 6Nepřehlédněte

Oppo Find X5 Pro odtajněn. Výbavu snů doplní foťák od Hasselbladu

Díky velkému úniku tiskových snímků a parametrů už dnes víme, že model Oppo Find X5 Pro dostane 6,7” LPTO AMOLED displej, čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 a trojitý fotoaparát o rozlišeních 50, 50 a 13 megapixelů (klasický, širokoúhlý a teleobjektiv). Těšit se také můžeme na 5 000mAh baterii s podporou 80W nabíjení a odolnost IP68.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku