Domů » Bleskovky » Potvrzeno: Huawei na veletrhu IFA nepředstaví žádný tabletofon řady Mate

Potvrzeno: Huawei na veletrhu IFA nepředstaví žádný tabletofon řady Mate

Společnost Huawei chystá v rámci veletrhu IFA tiskovou konferenci, která by mohla přinést nové smartphony pro ženy, novou podznačku či novou generaci hodinek Huawei Watch (více informací). Určitě se však nedočkáme žádného tabletofonu řady Mate, což v rozhovoru pro čínská média potvrdil jeden ze zástupců firmy; chystané novinky mají naopak spadat do nové řady střední třídy.

Huawei-28.08.16

Pokud jste tedy očekávali nástupce Huawei Mate 8 či Mate S, musíme vás zklamat. Tedy alespoň prozatím, je dost možné, že se nového tabletofonu dočkáme blíže ke konci letošního roku. Slova zástupce Huawei spíše potvrzují skutečnost, že se dočkáme nové rodiny zařízení, která se má podle předchozích spekulací jmenovat Nova a má být zaměřena na ženské publikum. Ostatně společnost na svoji tiskovou konferenci pozvala známou čínskou herečku Guan Xiaotong, aby na ní pronesla několik slov.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. pedes (neregistrovaný)

    Model Mate 8 byl představen na konci loňského roku, první recenzí v ČR si prošel v březnu tohoto roku. Je to stále ještě nový telefon a tak má na svého nástupce chvilku čas. Vedle něj nyní stojí třeba Huawei P9 Plus. Pokud jde o hodinky na ty jsem opravdu zvědav. Stávající jsou velmi povedené, navíc po updatu umí i telefonovat.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).