Domů » Bleskovky » Huawei a IFA: Nová podznačka, hodinky nebo smartphone pro ženy?

Huawei a IFA: Nová podznačka, hodinky nebo smartphone pro ženy?

Příští týden bude v Berlíně zahájen další ročník veletrhu spotřební elektroniky IFA, na který přijedou i velcí výrobci smartphonů a mobilních technologií obecně. Chybět nebude ani společnost Huawei, která má svoji tiskovou konferenci naplánovanou na čtvrtek 1. září. Co na ní uvidíme?

defy

Indicií je hodně, avšak oficiálně si budeme jistí právě až příští týden. Spekuluje se, že Huawei představí novou značku smartphonů, do níž by mohly spadat telefony střední třídy. Dva roky nazpět např. čínský výrobce odseparoval značku Honor, letošní podznačka by však měla být zcela nová. Je možné, že tato zpráva má spojitost s jinou spekulací, která tvrdí, že Huawei představí smartphone NOVA, který bude určen primárně ženám. Že by se čínský výrobce dal na elegantní dámské smartphony či náramky a hodinky?

Toto má být první pohled na část dámského smartphonu Huawei NOVA
Toto má být první pohled na část dámského smartphonu Huawei NOVA

Prakticky s jistotou můžeme říci, že IFA v podání Huawei nepřinese tabletofon Mate 9; ten se sice v minulých týdnech objevil před objektivy fotoaparátů a v benchmarcích, jeho premiéra má však přijít až později v tomto roce; ostatně tabletofon Mate 8 byl představen loni v listopadu.

Posledním přírůstkem do portfolia Huawei by mohla být nová generace hodinek Huawei Watch, o ní se však zatím neobjevily žádné předběžné informace.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).