Domů » Články » Porce výkonu a kreativních možností pro náročné. Xiaomi představuje nové telefony Mi 10T Series

Porce výkonu a kreativních možností pro náročné. Xiaomi představuje nové telefony Mi 10T Series

Xiaomi, jehož produkty v České republice distribuuje společnost Witty Trade s.r.o, oznámilo nové přírůstky v kategorii chytrých telefonů. Nová série Mi 10T nabízí za příznivou cenu nadstandardní technologie a překvapí novými funkcemi pro kreativní uživatele. Oba modely, nejvyšší Mi 10T Pro i dostupnější Mi 10T přinášejí špičkový zážitek pro každého – od vytížených podnikatelů, až po nadšence do streamování nebo mobilní hráče. 

Budoucnost zážitku z plynulého obrazu

Vývoj displejů šel v posledních letech kupředu raketovým tempem. Obnovovací frekvence nad 60 Hz se postupně začaly objevovat u telefonů té nejvyšší třídy, které ale kvůli vysoké ceně zůstávaly po dlouhou dobu cenově nedostupné běžným uživatelům. V současné době je Xiaomi důkazem, že fantastický obraz je pro dnešní zákazníky priorita.

Mi 10T Pro 3 1
Xiaomi Mi 10T Pro

Proto nové modely Mi 10T Pro a dokonce i Mi 10T ohromí frekvencí až 144 Hz. Zážitek doplní i škála P3 a TrueColor s extrémně širokým barevným rozsahem. I vlajkové lodě konkurence tak nechává v tomto ohledu série Mi 10T z dílny Xiaomi daleko za sebou. Nechybí ani inteligentní úprava barev a dynamické sytosti, která se díky funkci Sunlight Display 3.0 a integrovanému 360° čidlu dokáže přizpůsobit světelným podmínkám v okolním prostředí. 

Maximální výkon kdykoliv potřebujete

Vysoká obnovovací frekvence 144 Hz jde ruku v ruce s vyššími nároky na výdrž akumulátoru. Proto oba modely disponují kapacitou baterie 5000 mAh. S pomocí funkce AdaptiveSync, která automaticky přizpůsobí frekvenci obrazu aktuálnímu používání, se tak mohou lidé na svůj telefon opravdu spolehnout. Díky technologii MMT (Middle Middle Tab) je rychlé nabíjení ještě o 17% rychlejší, takže 33W nabíječka, která je také součástí balení, je zárukou, že váš telefon bude v plné pohotovosti.

Mi 10T 1

Skvělá výdrž jde ruku v ruce se skvělým výkonem. Oba modely pohání vlajková loď mezi procesory: Snapdragon 865 od Qualcomm. Kromě konektivity 5G se tak můžete těšit na nejlepší možný výkon pro multitasking v práci i nejnáročnější herní tituly. O to se postará grafický procesor Qualcomm Adreno 650. 

Zachyťte zážitky v té nejvyšší kvalitě

Pomyslnou třešničkou na dortu ve výbavě telefonů série Mi 10T jsou fotoaparáty. Varianta Pro se může pochlubit hned 108 Mpx hlavním snímačem, který se kromě ultra vysokého rozlišení postará i o 8K video. Mi 10T nabízí výkonný hlavní fotoaparát s rozlišením 64 Mpx. Oba modely mají kromě hlavních snímačů také 13 Mpx širokoúhlý a 5 Mpx makro snímač a nechybí samozřejmě také selfie kamerka s rozlišením 20 Mpx. Celý systém zpracování fotek také prošel značným vylepšením a nabízí hned několik nových kreativních módů.

Další informace o řadě Xiaomi Mi 10T najdete na webu Xiaomi.cz.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.