Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Bleskovky » Populární střílečka Apex Legends brzy dorazí na mobily

Populární střílečka Apex Legends brzy dorazí na mobily

Dobrá zpráva pro ty, kterým populární battle royale akce Apex Legends chyběla na mobilních zařízeních – dorazit má na ně do konce roku. Sdělil to během konferenčního hovoru sám šéf EA Andrew Wilson.

Apex Legends

EA nicméně případě mobilní verze plánuje tzv. soft launch, což znamená, že hra bude nejprve dostupná jen na některých trzích, než ji herní gigant vydá globálně. Na PC a konzolích je titul k mání zdarma a podle všeho tomu tak bude i v případě Androidu a iOS.

Hru vytvořilo studio Respawn Entertainment, které má na kontě mimo jiné sérii Titanfall. V Apex Legends se hráč ujímá jedné ze (zatím) třinácti postav, z nichž každá disponuje unikátní sadou schopností. Jinak jej čeká víceméně standardní battle royale hratelnost – hráč seskočí z letadla, hledá zbraně a další vybavení a snaží se zůstat na bitevním poli tím posledním.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments