Domů » Bleskovky » Pojďte pro nás psát: SmartMania.cz hledá „bleskovkáře“

Pojďte pro nás psát: SmartMania.cz hledá „bleskovkáře“

SmartMania.cz hledá posily do redaktorského týmu. Sháníme „bleskovkáře“, který bude připravovat stručné zprávy pro naše čtenáře. Pokud tě baví chytré telefony a tablety, sleduješ dění ve světě mobilních operačních systému a zajímáš se o techniku všeobecně, pak možná hledáme právě tebe. Chceme redaktora s názorem, který je schopný psát objektivně; redaktora se smyslem pro detail a především mobilního nadšence, kterému neunikne žádná novinka. Pokud píšeš blog, aktivně přispíváš na Google+ nebo své kamarády neustále zásobuješ technologickými novinkami na zdi Facebooku, pojď to zkusit k nám a staň se součástí teamu SmartMania.cz. Psát můžeš z pohodlí svého domova, nabídka je vhodná například pro studenty.

-

Co požadujeme?
– nadšení pro věc
– pohotovost a bdělost pro sledování novinek
– znalost českého jazyka & kvalitní psaný projev
– zkušenost s tvorbou obsahu

Co nabízíme?
– finanční ohodnocení za každý napsaný článek/bleskovku
– vstupy na tiskové konference a akce partnerů
– práce ve volném čase z pohodlí domova 

Pokud si myslíš, že hledáme právě tebe, pošli nám na e-mail redakce(zavinac)smartmania(tecka)cz krátkou bleskovku na libovolné téma, které odpovídá zaměření našeho serveru (2 – 3 odstavce textu + nadpis). Do předmětu uveď „Bleskovky“ a nezapomeň připsat své jméno a věk. Autory zajímavých a originálních textů budeme kontaktovat s nabídkou spolupráce. Případné dotazy můžeš směřovat do komentářů nebo na uvedený e-mail.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

8 komentářů

 1. Děkujeme všem za zaslané reakce, celkem se vás přihlásilo téměř 40. Postupně se e-maily budeme probírat a následně vybereme několik nových bleskovkářů :)

 2. MartinK (neregistrovaný)

  Mohu to ještě také zkusit nebo už je to uzavřené?

 3. Doufám, že nový redaktor nebude zarytý fanoušek určité značky a bude psát objektivně ;)

 4. Márty (neregistrovaný)

  Dobrý den,

  tak jak to vypadá s výsledky? Budete kontaktovat budoucí bleskovkáře přes e-mail nebo bude i někde napsáno nějaké vyhlášení?

  Díky a přeji hezký den.

  • Dobrý den, ještě stále nám chodí reakce, takže jsme to neuzavřeli a budeme to vyhodnocovat až ke konci tohoto týdne. Zatím jsme vybrali dva redaktory, kterým jsme se již ozvali, a další budeme kontaktovat později, na webu to nikde vyhlašovat nebudeme :), hezký den i Vám.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).