Domů » Články » Podpořte české hudebníky: nechte si složit písničku a získejte zdarma sluchátka Galaxy Buds+

Podpořte české hudebníky: nechte si složit písničku a získejte zdarma sluchátka Galaxy Buds+

Společnost Samsung se spojila se skupinou předních českých hudebníků a spustil speciální projekt Song pro tebe. Služba umožňuje objednávku písně na míru, kterou zákazník dostane nahranou a nazpívanou v profesionálním studiu. K prvním 30 objednávkám zájemci navíc zdarma získají nejnovější bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+.

NecoSiPrej 158

Jsme moc rádi, že jsme se mohli s muzikanty spojit a podpořit myšlenku kvalitní hudby pro každého a na míru. Nápad sice vznikl v době tzv. celostátní karantény, nicméně věříme, že projekt bude žít dál i po skončení epidemie. V podstatě nám nedávná situace dala příležitost vstoupit na neorané pole hudebního průmyslu,“ uvedl k projektu Tomáš Balík, ředitel divize mobilních zařízení ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Song pro tebe je služba, díky které si lidé můžou nechat vytvořit svou vlastní písničku od skutečných profesionálů, kteří spolupracují s předními českými interprety (např. s Tomášem Klusem, Ewou Farnou, Ivou Pazderkovou, ale i s Janáčkovou filharmonií Ostrava a mnoha dalšími). Podpoří tak nejen samotné umělce, ale hlavně můžou udělat radost i někomu dalšímu. Písničku si mohou nechat vytvořit jednotlivci, ale třeba i větší skupiny. Originálním dárkem můžou překvapit kamarády v jejich svatební den, nebo kolegu, který slaví kulatiny.

Současnou situaci jsme se pokusili pojmout jako příležitost k tomu, abychom veřejnosti nabídli nový typ vztahu mezi tvůrci a publikem. Zároveň je to pro nás výzva – už teď se nemůžeme dočkat, co všechno nám objednavatelé zadají. Čím originálnější zadání, tím lépe!“ říká Jan Lstibůrek, skladatel a spolutvůrce projektu.

Song pro tebe: jak to celé funguje?

Zadané objednávky se během 24 hodil ujme manažer projektu, který dle potřeby případně ještě kontaktuje zákazníka a doladí s ním detaily zadání. Do 7 dní textař pošle hotový text, který je možné ještě upravit spolu s objednavatelem. Do dalších 14 dní pak bude celá písnička hotová. Muzikanti nahrají a nazpívají song ve špičkově vybaveném hudebním studiu a předají jej zákazníkovi v kvalitní digitální podobě.

Podle zvoleného cenového balíčku lze k písni dostat také dárkové balení s CD, originálně provedeným notovým zápisem, a mnoho jiného dle přání zákazníka – v rámci balíčku na míru si můžete například objednat i profesionálně natočený videoklip.

song
Ceník a plnění jednotlivých variant

Základní balíček stojí 9 900 Kč včetně DPH a k prvním 30 objednávkám zájemce získá zdarma bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds+ v hodnotě 4 699 Kč. K dispozici je i dražší varianta za 14 900 Kč, u které dostanete CD s potiskem v dárkovém balení. Po odeslání objednávky na webu SongProTebe.cz bude nutné uhradit zálohu ve výši 3 000 Kč.

Kdo písně složí a nazpívá?

  • Jan Lstibůrek, hudební skladatel a vyhledávaný basista. Cílová skupina Tomáše Kluse, Toxique, Dara Rolins, doprovodná skupina Daniela Landy, Divadlo Spejbla a Hurvínka a mnoho dalších.
  • Zdeněk Dočekal, hudební skladatel, šansoniér a autor divadelní hudby. Spolupráce s písničkářem Janem Burianem, dvorní korepetitor a skladatel Komorní činohry. Jeho hudba zní v Divadle D21, Divadle v Celetné ve Spolku Kašpar i ve Švandově divadle.
  • Tomáš Reindl, skladatel, multiinstrumentalista, zpěvák, hráč na tabla a znalec orientální hudby. Amit Chatterjee, Pavel Fajt & Slet bubeníků, orchestr BERG a další.
  • Robin Král, textař, básník, spisovatel, překladatel. Nositel ocenění Magnesia Litera, napsal řadu textů pro film i divadlo. Úzce spolupracuje s Divadlem Spejbla a Hurvínka. Jeho texty nazpívali David Koller, Ewa Farna, Jiří Suchý, Tomáš Klus, Tomáš Hanák a další.
  • Petra Páchová, zpěvačka, finalistka první řady Superstar.
  • Vanda Šípová, zpěvačka, sólistka Opery Národního divadla.
  • Adam Koubek, zpěvák a skladatel.
  • Karel Dvořák, zpěvák.

NecoSiPrej 169

Jak to může vypadat, a hlavně znít muzikanti předvedli v titulní písni projektu – Něco si přej, kterou si můžete pustit zde.

Dominik Vlasák

Diskuze k článku

  1. To jako aby dostali ty 4,5 miliardy, jak se vyjádřili, že jim vláda dluží!? A to se podělali v kině? Co mají říkat lidé, kteří tvoří skutečné hodnoty? Takže asi tak, když vám to nezpívá, tak musíte jít dělat něco jiného! Třeba sbírat plodiny do zemědělství, ne jen chtít peníze a být těmi, co obrovské peníze jen spotřebovávají, aniž by cokoliv přinesli.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).