Domů » Bleskovky » Podpoříte Xiaomi? Odměnou vám bude nejchytřejší sonický kartáček na světě

Podpoříte Xiaomi? Odměnou vám bude nejchytřejší sonický kartáček na světě

Péče o zuby se může jevit jako rutina našeho každodenního života. S elektrickými kartáčky však přišlo výrazné zrychlení čištění zubu, a tak nemusíte v koupelně trávit dlouhé minuty. Jak jdou technologie kupředu, s nimi ruku v ruce i výrobci, mezi nimiž je Xiaomi se svým novým sonickým kartáčkem Oclean X Pro.

Uvedení se tento pomocník při zubní hygieně dočkal na crouwfoundingové stránce indiegogo.com. Zde jej výrobce troufale označuje za „nejchytřejší sonický kartáček na světě“, což určitě s funkcemi, které nabízí a umělou inteligencí, není daleko od pravdy. Svým dílenským zpracováním je nápadně podobný jiné značce kartáčků – Phillips.

Oclean X Pro2
Xiaomi představilo nejchytřejší sonický kartáček na světě

Čím se výrazně odlišuje je určitě zabudovaný dotykový displej. Ten vám ukáže počasí, ale hlavně si zde zvolíte čistící režimy, jak intenzivní pulzaci čištění chcete (tím míří na lidi s citlivými zuby), ale nezapomíná ani na takovou funkci, jako je detekce slepých míst.

Umělá inteligence se zaměřuje na maximální efektivnost a vy tak nevynecháte i tu nejméně podstatnou část zubů. Ve výbavě samozřejmě nechybí ani časovač, který můžete nastavit dle svých potřeb. Výrobce nezapomněl ani na 2 hodinové rychlodobíjení nebo senzor přítlaku.

K tomu všemu samozřejmě je dostupná i mobilní aplikace. V ní naleznete veškerá data o čištění a nabízí možnost profilů pro celou rodinu. Používáte vy nebo někdo z vaší domácnosti elektronický kartáček?

Mimochodem, před nedávnem na český trh uvedla značka Oral-B nejchytřejší elektronický kartáček Genius X (oscilačně-rotačně-pulzační, nikoliv sonický, jako v tomto případě). Ten aktuálně testujeme a brzy se můžete těšit na jeho recenzi.

Martin Šlat

Milovník technologií, seriálů a fantasy literatury. Tak trochu bloger a amatérský fotograf. iOvce, která nepotřebuje mít nejnovější produkty od Applu a nehaní ostatní platformy, protože ví, že svět nejsou jen nakousnutá jablka – proto využívejte své technologie v míru.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jklejna58
Uživatel
jklejna58
Online

sonický je asi lepší-je šetrnější a dobře čistí

Sorny
Uživatel
Sorny
Offline

Já podpořím Sony, protože chci být víc Sonycký, nebudu podporovat nějaký šmejdy čínský, levný

jklejna58
Uživatel
jklejna58
Online

ETA Sonetic 070990010 když se na to netlačí čistí pěkně, levné hlavice

jklejna58
Uživatel
jklejna58
Online

sonické vibrace jsou vibrace zvukové

jklejna58
Uživatel
jklejna58
Online

ultrazvukový?

vojtausti
Uživatel
vojtausti
Offline

Tak hlavně že mi řekne kartáček na zuby, jaké bude počasí :-). Přesně tato funkce mi u zubního kartáčku chyběla nejvíc.