Domů » Bleskovky » Podívejte se, jak Samsung učí pštrosy létat s pomocí virtuální reality (video)

Podívejte se, jak Samsung učí pštrosy létat s pomocí virtuální reality (video)

Při příležitosti představení nového vlajkového modelu Galaxy S8 od společnosti Samsung spatřila světlo světa i další generace brýlí pro virtuální realitu, Gear VR. Během prezentace si Samsung přichystal i dojemné video, kde se zvídavý pštros ocitne ve virtuálním světě, který mu otevře nečekané možnosti.

litaci_pstros

Aktuální kampaň jihokorejského výrobce se drží hesla „Do what you can’t,“ volně přeloženo „Dělej to, co nemůžeš.“ Reaguje tím především na osoby, které se ocitly v našich životech a od něčeho nás odradily právě tím, že nám řekly, že něco nejde, nebo že něco nemůžeme či nedokážeme, a my jim uvěřili, ačkoliv to tak často není. Podívejte se, jak se s novými obzory vypořádal samotný pštros.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

9 komentářů

  1. Ach jo.. tohle je ubohé…

  2. Tohle je dobrá reklama. Má to emoce.

  3. Houstone máme ti problém, pokud se nepletu, pštros nevidí stereoskpicky…

  4. Já bych řekl, že je to naprosto bravůrní video. Když vynecháme pointu reklamy, tak je to naprosto skvělé! :-)

  5. Reklama jako taková dobrá… :)

  6. Nahodou dobré ! :D

  7. Tiež sa mi to páči. A mohli dat koniec trosku iný. Pštros by behal s brilema na očiach ku priepasti, maval by krídlami a skocil by do priepasti. :D no nevzlietol by.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).