Podívejte se na úchvatnou grafiku hry Zombie Driver pro Tegru 4 (video)

Když společnost nVidia představila na lednové konferenci CES svůj nový mobilní chipset Tegra 4, zaplesalo jistě srdce nejednoho mobilního gamera. Brutální výkon a 72 grafických jader totiž slibuje dosud nevídaný herní zážitek. Až dosud jsme se ale museli spokojit především s čísly a daty, pořádné demonstrace síly jsme se dočkali teprve nyní.

Tegra 4-enhanced Zombie Driver: Side-by-side comparison vs non-Tegra 4

nVidia totiž na svém kanálu na YouTube včera zveřejnila srovnávací video ze hry Zombie Driver, na kterém ukazuje hlavní přednosti nového chipsetu oproti konkurenci. A že je na co se dívat. Speciálně upravená verze známého titulu totiž nově podporuje mimo jiné dynamické chování světla a stínů, takže vše vypadá o poznání realističtěji. A jak můžete na videu výše sami vidět, Tegra 4 si se vším poradí bez nejmenšího zaváhání.

I když se podle oznámení výrobce dočkáme prvních zařízení s novým chipsetem nejdříve ve druhém kvartálu letošního roku, už teď se alespoň můžeme těšit na další demonstrační úkazky z upravených her. U této jedné totiž rozhodně nezůstane.

Autor článku
Miroslav Havlíček
image/svg+xml
+

Kapitoly článku