Domů » Bleskovky » Podívejte se na úchvatnou grafiku hry Zombie Driver pro Tegru 4 (video)

Podívejte se na úchvatnou grafiku hry Zombie Driver pro Tegru 4 (video)

Když společnost nVidia představila na lednové konferenci CES svůj nový mobilní chipset Tegra 4, zaplesalo jistě srdce nejednoho mobilního gamera. Brutální výkon a 72 grafických jader totiž slibuje dosud nevídaný herní zážitek. Až dosud jsme se ale museli spokojit především s čísly a daty, pořádné demonstrace síly jsme se dočkali teprve nyní.

nVidia totiž na svém kanálu na YouTube včera zveřejnila srovnávací video ze hry Zombie Driver, na kterém ukazuje hlavní přednosti nového chipsetu oproti konkurenci. A že je na co se dívat. Speciálně upravená verze známého titulu totiž nově podporuje mimo jiné dynamické chování světla a stínů, takže vše vypadá o poznání realističtěji. A jak můžete na videu výše sami vidět, Tegra 4 si se vším poradí bez nejmenšího zaváhání.

I když se podle oznámení výrobce dočkáme prvních zařízení s novým chipsetem nejdříve ve druhém kvartálu letošního roku, už teď se alespoň můžeme těšit na další demonstrační úkazky z upravených her. U této jedné totiž rozhodně nezůstane.

Miroslav Havlíček

3 komentáře

  1. Martin (neregistrovaný)

    Tak myslim ze vyckam na Tegru4 a vymenim svou Iconii A500 – musim rict ze NE tedy „jen“ kvuli hram

  2. uni (neregistrovaný)

    No uvidíme, prozatím je TegraZone dost bída a to tu už máme 3 generace chipsetu…

  3. mino (neregistrovaný)

    Pekna grafika ale bude po 5 minutach nudit ako vacsina mobilných hier ( tie zabavne sa dajú spocitat na prstoch oboch ruk). Este ze existujú emulatory.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *