Domů » Bleskovky » Podívejte se na prodejní balení Galaxy Note 7. 6 GB RAM se nedočkáme

Podívejte se na prodejní balení Galaxy Note 7. 6 GB RAM se nedočkáme

Už dnes v 17:00 našeho času Samsung oficiálně představí nový model Galaxy Note 7 (prodejní název je Galaxy Note7). Design i většinu hardwarových parametrů už známe, nyní se na internetu objevily snímky prodejního balení, které potvrzují zlatou, černou a šedivou barevnou variantu; dočkat bychom se mohli ještě světle modré verze, ale je možné, že některé barevné varianty Samsung uvede na trh se zpozděním. Velikost Super AMOLED displeje má být 143,9 mm, což v praxi znamená 5,66″.

Spekulace o přítomnosti 6 GB RAM se nepotvrdily a novinka nabídne 4GB operační paměť a 64GB interní úložiště. Samozřejmostí je odolnost vůči vniknutí prachu a vodě (stupeň krytí IP68). Na zadní straně najdeme 12Mpx fotoaparát s technologií Dual Pixel, přední kamerka má rozlišení 5 Mpx. Kapacita baterie je 3500 mAh. Kompletní hardwarové parametry telefonu najdete v našem katalogu.

Note-7-box-leak-and-hands-on-pictures (1)

Dnešní představení Galaxy Note 7 můžete od 17:00 sledovat živě na této stránce. V Evropě by se telefon údajně měl začít prodávat 16. srpna za cenu pohybující se okolo částky 849 euro, což je v přepočtu necelých 23 000 Kč.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

14 komentářů

 1. Marek Studnička (neregistrovaný)

  Domnívám se,že cena odpovídá,u Samsungu se platí za značku,ale i výbava je odpovídající kvalitě,koneckonců,když se začal prodávat Sony Ixperia Z5 Premium,tak jeho cena byla 25 000,zajímalo by mne,jestli bude Samsung v této Nové řadě vybaven i stereoreproduktory,což by jistě do této řady asi mnělo patřit

  • Tak u Samsung Note není třeba cenu jakkoli okecávat, jedná se o jedinečné zařízení, prakticky nelze určit jeho „adekvátní“ cenu ve vztahu ke konkurenci.

  • kukolar (neregistrovaný)

   U samšuntu platiť za značku ? si sa s koňom zrazil ? heh

   • Jakub (neregistrovaný)

    A u jakého telefonu bys chtěl platit za značku? Měl si někdy rozebraný Huawei, LG, Sony?

 2. A půjde zase zastrčit stylus i opačně a tím poslat celý device do kytek jako posledně? :)

 3. Martin (neregistrovaný)

  Ale jo ta cena jde, vzhledem k tomu že N serie nemá stále konkurenci. Jen ještě aby se prodával i u nás a nebylo to jako s N5 že se na nás zase vyserou.

 4. jmenopriezvisko

  To se budem mít, hned dva low end camera senzory za 10$, to bude stejnej provar jako DualPixel Huawei P9, jen to bude mít ještě horší barvy a agresivní postprocessing, tipuji, že Samsung narozíl od HUawei alespoň nebude trpět takovou deformací obrazu.

  Z5 Premium, voděodolná IP68, krásný design, výborné stereo repráky, 4K IPS panel, jen ten Snapdragon 810 už je starší…zase pořád fotí nejlépe ze všech současných telefonů, koupit se dá za 15K.

  • Marduch (neregistrovaný)

   Absolone, nerozumim tomu, proč pořád měníš ty nicky, když je po přečtení první věty každýho tvýho příspěvku kříšťálově jasný, o koho jde :D

   • jmenopriezvisko

    Tohle bude výkonem někde jinde než Z5, jenže to zabije lagující TouchWiz… :P

 5. Peccoskaify (neregistrovaný)

  Už se ví co všechno v balení bude? – docela bych za tu cenu uvítal sluchátka a quick charger. :)

  • Sluchátka? Jako malá, velká, otevřená, bezdrátová, basující…..? To je individuální a každý kdo chce, tak svá vyhovující již má. Ta přibalená se jen někam založí „kdyby se hodila“. V podstatě zbytečnost. Snad ani při druhotném prodeji nejsou dávána, kdo by chtěl nosit sluchátka po někom.
   Quick charger (pokud myslíš technologii od Qualcommu) budeme mít asi smůlu, pokud k nám půjde Exynoss. Navíc je to mor, proprietární technologie jednoho výrobce (aspoň že SoC a ne přístroje). V zásadě zbytečnost, přes USB-C ti teče 3A skrz Power Delivery 2.0, zas tak velký rozdíl oproti QC 3.0 to nebude. A navíc je to std., je jedno, co zapojíš. Pokud to není zmršeno QC, VOOC, Dash, Turbo a pod. kravinama.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).