Podívejte se, jak bude vypadat upravené prostředí na telefonu Sony Xperia i1 (Honami)

Očekává se, že Sony svůj nový klíčový model představí 4. září. Tentokrát by se mělo jednat o opravdu nekompromisní zařízení s označením Xperia i1. Delší čas je značeno také krycím jménem „Honami“. Na zařízení poběží Android s upraveným rozhraním od Sony, kterému se možná již nebude říkat TimeScape, jako v minulosti. Stejné rozhraní by mělo běžet i na obřím telefonu Sony Xperia Z Ultra.

To by nebylo samo o sobě tak zajímavé, ale samotné rozhraní se dalo modifikovat tak, aby běželo na každém zařízení s Androidem 4.1 a vyšším. Teď je již zřejmé, kam tím mířím. Rozhraní se někomu podařilo nahrát na Samsung Galaxy S4. Zároveň je pro vás připraveno dvě minuty dlouhé video s ukázkou rozhraní. Pokud chcete více informací o plánovaném telefonu Sony Xperia i1, můžete se podívat do staršího článku.

David Podzimek

5 komentářů

 1. djkure (neregistrovaný)

  Tohle video by bylo moc dlouhé i kdyby mělo jen půl minuty. V podstatě krom postranní výsuvné lišty v nabídce aplikací není v rozhraní nic nového. Možná ještě trošku odlišný posuvník v systrayi.

 2. JaroB (neregistrovaný)

  No ja si myslím, že toto je na článok o Honami oveľa lepšia informácia ako ukazovať prostredie SONY na ťanťungu.

  Mať pripojiteľný objektív s 1″ fotočipom, optickým zoomom a optickým stabilizátorom bude bomba.

  [odkaz]

  [odkaz]

  • mino (neregistrovaný)

   No práve v tých tvojich linkoch nič o Honami nieje, iba o obrovskom objektíve, ktorý bude fungovať ako samostatný fotoaparát a telefón bude slúžiť len ako obrazovka (fotoaparat v mobile pritom vôbec použitý nebude). Čo už mi príde ako totálna blbost, to už môžem zo sebou radšej nejaký kompakt/bezzrkadlovku a aj oni už dnes majú prenos obrazu na mobil cez wifi.

  • mino (neregistrovaný)

   Alebo si už radšej kúpiť GoPro alebo podobnu action kameru, ktoré tiež dokážu prenášať obraz na smartphone cez wifi.

 3. lofwyr (neregistrovaný)

  Hm… A?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *