Domů » Bleskovky » Podívejte se, jak bude vypadat upravené prostředí na telefonu Sony Xperia i1 (Honami)

Podívejte se, jak bude vypadat upravené prostředí na telefonu Sony Xperia i1 (Honami)

Očekává se, že Sony svůj nový klíčový model představí 4. září. Tentokrát by se mělo jednat o opravdu nekompromisní zařízení s označením Xperia i1. Delší čas je značeno také krycím jménem „Honami“. Na zařízení poběží Android s upraveným rozhraním od Sony, kterému se možná již nebude říkat TimeScape, jako v minulosti. Stejné rozhraní by mělo běžet i na obřím telefonu Sony Xperia Z Ultra.

Xperia Z Ultra/Honami UI on Galaxy S4

To by nebylo samo o sobě tak zajímavé, ale samotné rozhraní se dalo modifikovat tak, aby běželo na každém zařízení s Androidem 4.1 a vyšším. Teď je již zřejmé, kam tím mířím. Rozhraní se někomu podařilo nahrát na Samsung Galaxy S4. Zároveň je pro vás připraveno dvě minuty dlouhé video s ukázkou rozhraní. Pokud chcete více informací o plánovaném telefonu Sony Xperia i1, můžete se podívat do staršího článku.

David Podzimek

5 komentářů

 1. Tohle video by bylo moc dlouhé i kdyby mělo jen půl minuty. V podstatě krom postranní výsuvné lišty v nabídce aplikací není v rozhraní nic nového. Možná ještě trošku odlišný posuvník v systrayi.

 2. JaroB (neregistrovaný)

  No ja si myslím, že toto je na článok o Honami oveľa lepšia informácia ako ukazovať prostredie SONY na ťanťungu.

  Mať pripojiteľný objektív s 1″ fotočipom, optickým zoomom a optickým stabilizátorom bude bomba.

  [odkaz]

  [odkaz]

  • No práve v tých tvojich linkoch nič o Honami nieje, iba o obrovskom objektíve, ktorý bude fungovať ako samostatný fotoaparát a telefón bude slúžiť len ako obrazovka (fotoaparat v mobile pritom vôbec použitý nebude). Čo už mi príde ako totálna blbost, to už môžem zo sebou radšej nejaký kompakt/bezzrkadlovku a aj oni už dnes majú prenos obrazu na mobil cez wifi.

  • Alebo si už radšej kúpiť GoPro alebo podobnu action kameru, ktoré tiež dokážu prenášať obraz na smartphone cez wifi.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).