Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Pixel 3 Lite bude větší než klasický Pixel 3, odhaluje fotografie

Pixel 3 Lite bude větší než klasický Pixel 3, odhaluje fotografie

Google letos představil dva smartphony Pixel, avšak spekuluje se i o odlehčeném třetím modelu s příznivější cenou. V minulém týdnu se objevily jeho první snímky, nyní si jej můžeme prohlédnout tváří v tvář s klasickým Pixelem 3.

V přímém porovnání je zjevné, že chystaná novinka s kódovým označením Sargo bude o něco větší, avšak užší; má totiž dostat 5,56″ displej s poměrem stran 18,5 : 9. Rámečky okolo displeje budou poměrně široké, chybět však nebudou stereoreproduktory, které jejich šířku alespoň částečně ospravedlní.

Google Pixel 3 recenze: výkladní skříň Androidu

Pixel 3 Lite má pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 670 ve spolupráci s 4 GB RAM. Kapacita vnitřního úložiště má být pouze 32 GB, potěšit však má přítomnost stejného 12Mpx fotoaparátu, jaký mají jeho vybavenější sourozenci.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments