Domů » Články » Panasonic Toughpad FZ-X1 a E1: Obrněný tank s Androidem a Windows Embedded 8 (videopohled)

Panasonic Toughpad FZ-X1 a E1: Obrněný tank s Androidem a Windows Embedded 8 (videopohled)

Panasonic na MWC představil extrémně odolné smartphony řady Toughpad, kterým nevadí voda ani hrubé zacházení. Zákazník si navíc může vybrat mezi verzí s Androidem a Windows Embedded 8 Handheld.

Panasonic Toughpad FZ-X1 a E1: Obrněný tank s Androidem a Windows Embedded 8

  

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

10 komentářů

 1. fore (neregistrovaný)

  Máte chybu v nadpisu :)

 2. A ta megabaterie,6000mAh.

 3. Tywoe.. Mít na to ty prachy, tak si tu Win verzi pořídím – na horský kolo, sjezdy, na treky.. Určitě by se to sehnat nějak dalo.. To se mi hodně líbí.

  • Toughpady mame v praci dva,notebooky,da se tomu ublizovat jak chce a vydrzi to všechno.Hazet na zem,polit olejem,benzinem,redidlem.Odolava to vsemu.I to cerne lakovani je problém poskodit.Thinkpad je proti Toughpadum papirak.Jestli i toto bude mit takovou odolnost tak to vydrzi všechno.

  • Uz k tomu dodat jen retizek a při roztoceni to bude i slusna zbran.

  • mimonaut

   skus pozriet tu [odkaz] alebo jeho stranku na ebay

 4. vojta (neregistrovaný)

  Zaujala mě ta verze s Windows Embedded 8 Handheld. Víte někdo o jaký systém od MS se jedná? Jaké jsou rozdíly mezi tímto a WP?

 5. Podľa mňa budú mať intel atom. Ked na druhej verzi je Windows8 a nie WP8, tak…

 6. Servisak co se nam stara o auta ma na dilne take odolny notebook a vydrzi toho hodne, to je ale zcela mimo tema stejne tak jako toughpad ntb

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).