Domů » Bleskovky » Padfone 2 je úspěšný, Asus údajně vyexpedoval téměř 1 milion kusů

Padfone 2 je úspěšný, Asus údajně vyexpedoval téměř 1 milion kusů

Asus Padfone 2 je velice netradiční zařízení, které v sobě kombinuje telefon a tablet. První generace Padfonu (recenze) nebyla špatná, ale příliš dobře se neprodávala. Padfone 2 už bohužel na trh nedorazil s dokem vybaveným hardwarovou klávesnicí a v balení se nenachází ani speciální stylus pro telefonování, Asus u „dvojky“ vsadil pouze na základní kombinaci telefon a tablet a zdá se, že se vyplatilo.

 

Server DigiTimes údajně dostal od zdroje přímo v Asusu informaci, podle které bude brzy vyexpedován Padfone 2 s pořadovým číslem jeden milion. Nejedná se tedy o prodejní čísla, ta budou nižší, ale vzhledem k tomu, že cena Padfone 2 není zrovna nízká, může toto číslo Asus považovat za velmi dobré a zdá se, že o Padfone 2 skutečně je zájem. Svědčí o tom i aktivní diskuze na komunitních fórech a dva české e-shopy nám rovněž potvrdily, že se Padfone 2 prodává velice dobře. V kuloárech se rovněž spekuluje, že Asus na veletrhu MWC v Barceloně představí vylepšenou verzi Padfone 2, u které se třeba opět dočkáme návratu stylusu či doku s klávesnicí. Nechme se překvapit, MWC začíná v pondělí 25. února a naše redakce na veletrhu samozřejmě nebude chybět, abychom vám mohli servírovat ty nejzajímavější informace přímo z místa dění.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentáře

 1. bkf1 (neregistrovaný)

  No a ja si myslel, ze to bude propadak… :D

 2. mino (neregistrovaný)

  tak to ma prekvapuje , zariadenie revolučné ale predražené

 3. htcjirka (neregistrovaný)

  No vida,gratulace,cena je opravdu az druhotna.

 4. pcs (neregistrovaný)

  Padfone 2 používám už dva týdny a jsem s ním spokojený kromě jedné zásadní věci a jedné drobnosti. Ta zásadní věc je, že telefon v tabletu nepřipojíte k PC a nelze tak v téhle konfiguraci do něj něco nahrávat a hlavně ladit na něm aplikace (programovat). Ta drobnost je použití speciálního konektoru, který kombinuje USB a MHL. Problém je, že USB konektor (hlavně v autě) z toho rád vypadává.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *