Sledujte nás na YouTube

Padesátka Lumií 1020 připevněných na oblouk vytvořila z fotografií zajímavé video

Na blogu Nokia Conversations se objevil další zajímavý počin od dvojlístku Nokia a Microsoft. Po interaktivních šatech, tvořených Lumií 1520 nebo videu à la The Incredible Machine přichází další video, tentokráte pořízené padesáti telefony Nokia Lumia 1020, připevněných a propojených na asi metr a půl vysokém oblouku.

Režie se ujal filmař Paul Trillo, který při natáčení používal tablet Microsoft Surface se speciální aplikací pro Windows 8. Celkem bylo v New Yorské čtvrti Manhattan zachyceno 30 000 snímků, které pak byly následně poskládány do jednoho krátkého videa. Co se dělo na pozadí fotografování, se můžete podívat na videu níže.

Zveřejněné video připomíná demonstraci loňské vlajkové lodi HTC One (M7), při niž tchajwanský výrobce použil 130 těchto telefonů umístěných do spirály.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

14 komentářů

 1. VBooxxoo (neregistrovaný)

  První video, které bez Kinedrylu fakt nedám :-D

 2. mceza (neregistrovaný)

  Občas, když se člověk vrací z hospody, tak to vypadá stejně :D

 3. Menty (neregistrovaný)

  Asi to bude znít nevděčně, ale hlavně, že se zabývají nesmysly, kdyby ladili appky pro Widle, tak bych byl radši.

 4. Zaklinac (neregistrovaný)

  Súhlasím, že marketing zameraný na fotoaparát je už dosť prepálený. Stačí pozrieť na Twitter, nič iné len foťák. Čo takto marketovať rýchlosť, jednotnosť UI, Office, Exchange…??

 5. Davedroid (neregistrovaný)

  Je to usmevny. Nekdo udela reklamu na iPhonech a iPadu na Bentley.(nedavno tu byla) a nekdo jiny zade kratke video z NX na 1020 a Surface:-) Kdyby se tak radsi uz dala koupit 930 a iP6 ;-)

 6. kidal5 (neregistrovaný)

  Jak měli řešenou spoušť? Byla mačkána “softwarově” nebo nějaká páčka mačkala fyzickou spoušť?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *