Domů » Bleskovky » Oživí Lenovo telefony Motorola RAZR? Nové video je plné legendárních „véček“

Oživí Lenovo telefony Motorola RAZR? Nové video je plné legendárních „véček“

Čínské Lenovo, pod jehož křídla spadá i někdejší mobilní divize Motoroly, zveřejnilo na svém YouTube kanále video, které láká na konferenci Tech World, konající se 9. června. Ústředním motivem videa, znázorňujícího americkou školu zhruba před deseti lety, je pohled na legendární véčkové telefony Motorola RAZR.

Toto období bylo v historii mobilní divize Motoroly nejúspěšnějším, RAZRů se prodalo více než 130 milionů. V dnešní době jsou véčkové smartphony víceméně raritou, tudíž by znovuoživení tohoto formátu bylo určitě překvapivé. Spíše však tipujeme, že Lenovo jen brnká na nostalgickou notu a přeje si, aby chystané modely řady Moto, které budou představené na Tech Worldu, byly stejně úspěšné jako v minulosti RAZRy.

RAZR

Očekáváme představení nástupců vlajkových modelů Moto X, které však podle @evleaks ponesou jméno Moto Z. Kromě toho bude zřejmě představen i první telefon vybavený technologií Google Tango pro mapování okolí ve 3D (více informací).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments