Domů » Bleskovky » Oreo pro Honor 8 nakonec bude. Dočkáme se brzy

Oreo pro Honor 8 nakonec bude. Dočkáme se brzy

Pokud trochu zapátráte v minulosti, vzpomenete si na prohlášení, že se Honor 8 zřejmě oficiální cestou nového Androidu Oreo nedočká. To zvedlo vlnu nevole ze strany zákazníků. Jak se nyní zdá, vše je jinak, a nového systému se majitelé tohoto zařízení nakonec opravdu dočkají.

Podle nejnovějších zpráv bychom se aktualizace měli dočkat již velmi brzy. Software pro čínskou verzi je již dokonce ke stažení. Velikost aktualizace je 1,3 GB a přináší několik podstatných novinek, tou hlavní je nová verze uživatelského prostředí EMUI 8.0. Přesný datum vypuštění aktualizace zatím znám není, nejspíše se dočkáme v následujících týdnech.

Honor 8 dostane EMUI 8.0, zřejmě ale bez Androidu Oreo

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

2 komentářů

  1. KONEČNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KONEČNĚ

  2. Zajímalo by mne kdy bude společnost huawei oficiálně posílat na mobily Honor 8Pro informaci, ze je možné si stáhnout aktualizaci(OFICIÁLNÍ) na Oreo.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).