Domů » Bleskovky » Oppo N3 se opět odhaluje: Otočný fotomodul bude poháněn motorkem

Oppo N3 se opět odhaluje: Otočný fotomodul bude poháněn motorkem

Společnost Oppo vypustila na internet další lákadlo na chystaný model N3. Již známe materiály, z nichž bude telefon vyroben, vzhled otočného fotomodulu, který bude oblečen do imitace prošívané kůže, a také specifikace, ačkoliv ty vycházejí pouze ze spekulací. Nyní se dozvídáme bližší informace o samotném fotoaparátu a modulu, do něhož bude vsazen.

  

Začněme nejprve samotným fotoaparátem, jeho parametry prozradil na síti Weibo zakladatel a generální ředitel Oppo Tom Chen. Má se jednat o 16Mpx senzor o velikosti 1/2,3“, pro srovnání Oppo N1 měla čip o velikosti 1/3,06“. Modul fotoaparátu, který bude kromě samotné čočky obsahovat duální LED diodu, bude možné otočit o 206 stupňů. A právě zde se máme dočkat další novinky. 

O rotaci se postará malý motorek, tudíž bude otáčení plně automatické. Otázkou je, zdali bude možné této rotace využít přímo při pořizování videa, v této situaci by sice nebyly vidět prsty uživatele, nicméně motorek by byl zřejmě slyšitelný a při natáčení v režimu na výšku by byl obraz po otočení vzhůru nohama.

 

Pokud to Oppo nevysvětlí v některé z příštích upoutávek, dozvíme se pravdu 29. října, kdy bude telefon oficiálně představen. Musíme uznat, že postupné oficiální odhalování je chytře promyšlené a zajistí novince pozornost ještě před jejím uvedením.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).