Domů » Bleskovky » Oppo N3 oficiálně odhaluje svá záda: Otočný fotomodul bude oblečen do imitace prošívané kůže

Oppo N3 oficiálně odhaluje svá záda: Otočný fotomodul bude oblečen do imitace prošívané kůže

Na čínské síti Weibo byla zveřejněna další oficiální upoutávka na chystaný telefon Oppo N3. Zatímco ty předchozí nás nalákaly na dvě materiálové varianty chystaného telefonu (slitina hliníku a lithia, případně nerezová ocel), nejnovější snímek odhaluje detail jeho zad.

  

Důraz je pochopitelně kladen na otočný fotomodul, který má obsahovat 13megapixelový fotoaparát s duální přisvětlovací diodou. Modul bude „očalouňen“ prošívanou kůží, dá se očekávat, že se bude jednat o plastovou imitaci podobně jako u vybraných telefonů korejského Samsungu. V centru modulu se pak nachází čočka fotoaparátu a stejně velké oko s  diodou, tuto dvojici spojuje zřejmě kovový ovál, kovově vypadá i lesklý nápis Oppo v horní části zad. Představení Oppo N3 proběhne 29. října, do té doby nás jistě Oppo naláká na další detaily chystané vlajkové lodi.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).