Sledujte nás na YouTube

Oppo N3 má být k dispozici ve dvou variantách: Nízká hmotnost nebo vyšší odolnost?

Chystanou novinkou Oppo N3 nás výrobce již několikrát poškádlil, ale nyní již dostávají informace jasnější kontury. Co o tomto telefonu ze spekulací víme? Měl by přijít na trh v říjnu letošního roku a měli bychom dostat šanci si vybrat ze dvou variant. První bude mít tělo ze slitiny lithia a hliníku, druhá verze by potom měla přijít s tělem z nerezové oceli. Bude tedy možné si volit mezi nízkou hmotností a větší odolností.

 

Pokud budou uniklé informace pravdivé, potom telefon bude nabídne 5,9″ displej s full HD rozlišením, poběží na chipsetu Snapdragon 805 a bude mít 3 GB RAM. Stejně jako předchůdce, by měl disponovat fotoaparátem s rozlišením 13 Mpx otočným o 206 stupňů, kterému bude dělat společnost duální přisvětlovací dioda. Předpokládané datum zahájení prodeje ve světě je 29. října. Cena zatím stanovena nebyla.

Ivan Stloukal

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *