Domů » Bleskovky » Oppo N3 má být k dispozici ve dvou variantách: Nízká hmotnost nebo vyšší odolnost?

Oppo N3 má být k dispozici ve dvou variantách: Nízká hmotnost nebo vyšší odolnost?

Chystanou novinkou Oppo N3 nás výrobce již několikrát poškádlil, ale nyní již dostávají informace jasnější kontury. Co o tomto telefonu ze spekulací víme? Měl by přijít na trh v říjnu letošního roku a měli bychom dostat šanci si vybrat ze dvou variant. První bude mít tělo ze slitiny lithia a hliníku, druhá verze by potom měla přijít s tělem z nerezové oceli. Bude tedy možné si volit mezi nízkou hmotností a větší odolností.

 

Pokud budou uniklé informace pravdivé, potom telefon bude nabídne 5,9″ displej s full HD rozlišením, poběží na chipsetu Snapdragon 805 a bude mít 3 GB RAM. Stejně jako předchůdce, by měl disponovat fotoaparátem s rozlišením 13 Mpx otočným o 206 stupňů, kterému bude dělat společnost duální přisvětlovací dioda. Předpokládané datum zahájení prodeje ve světě je 29. října. Cena zatím stanovena nebyla.

Ivan Stloukal

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).