Domů » Bleskovky » Oppo Mirror 3: Nižší střední třída s fotoaparátem od Sony a rychlým nabíjením

Oppo Mirror 3: Nižší střední třída s fotoaparátem od Sony a rychlým nabíjením

Včerejší den byl bohatý na nové smartphony, své kousky představili společnosti Microsoft, Samsung nebo Oppo. Čínská společnost včera navíc nepředstavila pouze safírový model střední třídy RC1, ale i nového zástupce nižší střední třídy s názvem Mirror 3. Mezi jeho přednosti bude patřit, 64-bitový procesor, fotoaparát od Sony a schopnost rychle nabít baterii.

  

Čelní stranu pokrývá 4,7″ displej s rozlišením 720 × 1 280, což dává dohromady dostatečnou jemnost 312 ppi. Nad displejem je k nalezení čočka čelní kamerky s rozlišením 5 megapixelů, což už je ve dnešní době standardní hodnota. Fotoaparát na zádech dodala společnost Sony, konkrétně se jedná o 8megapixelový senzor IMX179 schovaný za čočkou se světelností f/2.0.

    

O pohon se stará 64-bitové čtyřjádro Qualcomm Snapdragon 410 s taktem 1,2 GHz, k ruce mu je jeden gigabajt operační paměti. Úložiště pro soubory má kapacitu 8 GB, lze je však rozšířit paměťovou kartou. Uvnitř telefonu se dále nachází baterie o kapacitě 2 000 mAh, kterou je možné přiloženou nabíječkou plně dobít za 90 minut. Telefon podporuje dual SIM, jeho tloušťka je 8,98 mm a hmotnost 126 gramů. Operačním systémem telefonu je Android 4.4.4 KitKat zahalený do kabátku Color OS 2.0.1.

   

Oppo Mirror 3 bude k dispozici v bílé, černé a šedé barvě zadního plastového krytu, v první vlně se začne prodávat ve Vietnamu za 6 milionů Dongů, což je v přepočtu 6 700 Kč bez DPH. O dostupnosti v našich končinách nemáme zatím žádné informace.  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).