Domů » Bleskovky » Oppo 3007 v čínské certifikaci: Výbava střední třídy ukrytá pod 4,7“ displejem

Oppo 3007 v čínské certifikaci: Výbava střední třídy ukrytá pod 4,7“ displejem

Čínská společnost Oppo zřejmě letos ještě neřekla poslední slovo. Po představení fotomobilu N3 a žiletky R5 odhalil GFXBench chytaný telefon Oppo U3 s osmijádrovým procesorem a 4,6“ displejem. Na cestě je ale zřejmě ještě jeden model, ukrytý pod názvem Oppo 3007, tentokráte se o odhalení postarala čínská certifikační autorita TENAA.

  

Oppo 3007 má přijít s 4,7“ IPS displejem o rozlišení 720 × 1280 pixelů. Uvnitř má tepat čtyřjádrový procesor s taktem 1,2 GHz a 1 GB operační paměti. Hlavní kamerka na zadní straně bude disponovat rozlišením 8 megapixelů, čelní pak nabídne 5megapixelový snímač. Rozměry zařízení o hmotnosti 126 gramů se zastaví na hodnotách 137,6 × 68,8 × 8,95 mm. Operačním systémem bude Android 4.4.4 KitKat.

  

Podle zveřejněných snímků bude Oppo 3007 lákat i zajímavým designem, na čelní straně pod displejem své místo najde trojice senzorových tlačítek, pod níž bude zářit zelený proužek, zadní strana zase bude patrně z vroubkovaného plastu. Na informace o datu představení, ceně a globální dostupnosti si ale budeme muset ještě chvíli počkat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. TankMurdock (neregistrovaný)

    Jste si jistí tou výškou? 37,6 × 68,8 × 8,95 mm?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).