Domů » Bleskovky » OnePlus v Pekingu otevře první kamenný obchod: Blíží se konec pozvánek?

OnePlus v Pekingu otevře první kamenný obchod: Blíží se konec pozvánek?

Společnost OnePlus prozatím prodala více než půl milionu telefonů One, díky pozvánkovému systému však není snadné si tento model opatřit, neboť jiná cesta (pokud pomineme překupníky) prakticky neexistuje. Operátoři jej nenabízejí a v kamenných obchodech jej také nenaleznete. Možná se však blýská na lepší časy, první kamenný obchod společnosti Oppo bude otevřen 1. prosince v Pekingu.

  

Exkluzivní obchod bude nabízet prozatím jediný telefon společnosti a dále příslušenství, jako jsou originální výměnné kryty (včetně limitované edice z bambusu), sluchátka JBL, obaly a další. Rovněž zde bude přítomno malé centrum, v němž obsluha proškolí zákazníky pro práci s produkty OnePlus. Nemá se jednat o jediný obchod, který má společnost v plánu, ačkoliv o prodejně v našich končinách si pochopitelně můžeme nechat jen zdát.

Tip: Přečtěte si naši podrobnou recenzi smartphonu OnePlus One

  

V budoucnu se navíc neočekává, že OnePlus upustí od svého pozvánkového systému, sám zakladatel společnosti Carl Pei jej obhajuje s tím, že díky němu mají přehled o počtu zájemců a nevyrobí zbytečně moc telefonů (Samsung by mohl s Galaxy S5 vyprávět). Snad se alespoň budou častěji odehrávat výjimky, jako nedávné hodinové přímé prodeje.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).