Domů » Bleskovky » OnePlus One dostane elegantní příslušenství: Kryt vyrobený z bambusu

OnePlus One dostane elegantní příslušenství: Kryt vyrobený z bambusu

Majitelů telefonu OnePlus One (recenze) je kvůli jeho omezené dostupnosti jako šafránu, ti šťastnější se brzy dočkají možnosti zakoupit si originální příslušenství v podobě vyměnitelných krytů. K dispozici budou jak současné polykarbonátové kryty v bílé a černé barvě, tak speciální kryt SwapStyle vyrobený z bambusu.

 

Každý bambusový kryt SwapStyle bude díky struktuře materiálu jedinečný, navíc telefonu dodá velmi originální vzezření.

   

Předobjednat jej lze přímo na stránkách OnePlus, jeho cena je stanovena na 49 USD (asi 1 000 Kč bez DPH), k dispozici budou i vyměnitelné kryty z polykarbonátu za 29 USD (600 Kč bez DPH). Prodej se má rozběhnout již na konci srpna.

Podívejte se, kde novinku OnePlus One nabízejí za nejlepší cenu

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

10 komentářů

 1. bambus namiesto LTE hehe

 2. martin (neregistrovaný)

  van plus bambus hehe

 3. martin (neregistrovaný)

  hehe

 4. . (neregistrovaný)

  Pochopil bych, kdyby chtěli 1000Kč za kryt z nějakého kovu. Ale ze dřeva, respektive traviny? To by mělo být úplně naopak. A to i kvůli tomu, že přeci opracování „dřeva“ je levnější než opracování kovu. A bambus je sám o sobě dost plevel a roste tak rychle, že to ani nestihnou vyrábět.

  Tato firma je prostě padlá na hlavu. Už jen s těmi „pozvánkami“, aby si člověk mohl telefon koupit. Takto se byznys prostě nedělá a pokud někdo řekne že ani a že to je marketing, tak si poklepu na čelo.

  • Jasně a proto dřevo v interieru mají pouze luxusní značky aut.

  • sdf (neregistrovaný)

   ze dreva, ale ne z dravy a mnohem drazsi auta maji v interieru prvky z kovu;-)

  • PIPA: jasně, plevelnej bambus a kořenový dřevo stromu, co do potřebných rozměrů roste třeba 80 let je určitě totéž no :)

  • . (neregistrovaný)

   Jaké luxusní auto má prosím v interiéru bambus? Jestli jsi si nevšiml, zde je diskuze o bambusu a ne o luxusním dřevě. Bambus je dřevinatá tráva a roste o desítky cm za den. Je to skoro plevel a i proto je tak levný.

 5. sdf (neregistrovaný)

  *travy

 6. Tak at si to strčí někam i s tím šitózním OnePlus One. :D

  Bambus místo LTE. To je výborný postřeh! :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).