OnePlus One dostane Android L tři měsíce po vydání finální verze

Prakticky okamžitě po představení systému Android L vydala společnost HTC prohlášení, v němž slibuje, že její modely One M7 a M8 obdrží aktualizaci na tento systém do devadesáti dnů od uvolění jeho finální verze. Další „jedničkou“, která se Androidu L má dočkat, je opěvovaný a stále nedostupný OnePlus One (podívejte se na naše první dojmy z tohoto zařízení). Jeho výrobce slibuje stejný časový horizont jako HTC, tedy do tří měsíců od uvolnění finálního kódu systému.

Tip: Podrobnou recenzi smartphonu OnePlus One najdete zde.

 

Narozdíl od HTC však musí výrobce OnePlus One vyčkávat, až bude dostupná nová verze alternativní ROM CyanogenMod postavená právě na Androidu L. Její tvůrci se již vyjádřili, že novou ROM připraví, až do svých rukou dostanou finální kód systému, tvorba verze pro současnou preview verzi systému by byla pouze plýtváním času. Snad jim implementace nezabere mnoho času, aby výrobce OnePlus One mohl dostát svému slibu a stihnout vydání nové verze systému včas.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku