Domů » Články » OnePlus Nord a hodinky Samsung za nejnižší ceny. Předvánoční slevy jsou tady

OnePlus Nord a hodinky Samsung za nejnižší ceny. Předvánoční slevy jsou tady

Blíží se poslední příležitost na nákup vánočních dárků a zároveň nastala ideální doba využít velké předvánoční slevy. Mobil Pohotovost garantuje dodání do Vánoc, pokud stihnete uskutečnit objednávku do neděle 20. prosince a zároveň nabízí velké slevy na produkty od Samsungu, Xiaomi a vůbec nejnižší cenu u smartphonu OnePlus Nord.

Chytré hodinky Samsung od 3 490 Kč

Za super cenu teď koupíte hodinky od Samsungu. Vůbec nejlevnějším modelem jsou Galaxy Watch Active, které vychází jen na 3 490 Kč. Pokud si ale potrpíte na tradičnější design hodinek, pak sáhněte po Galaxy Watch, kde 42mm variantavychází na 4 790 Kč a větší 46mm varianta na 4 990 Kč.

800 600 Galaxy Watch Active

Výrazně levnější jsou nyní také chytré hodinky a náramky od Amazfit, u kterých padly slevy až o 40 %. Například náramek Amazfit Band 5 tak vychází jen na 890 Kč. V akci je i nejrůznější příslušenství od Xiaomi – slevy až 38 % padly na sluchátka, powerbanky, čističky vzduchu, chytré vysavače nebo elektrokoloběžky.

A za téměř poloviční cenu teď pořídíte chytré kartáčky OralB. Například Oral-B Genius 8000 nyní za 2 999 Kč (původně 4 990 Kč) snadno spárujete s telefonem a spolu s technologií detekce polohy si můžete v aplikaci zkontrolovat, které části ústní dutiny jste při čištění vynechali.

OnePlus Nord za nejnižší cenu

Z telefonů se v rámci předvánočních slev vyplatí především OnePlus Nord super výkonem a vlajkovým fotoaparátem, který po zadání kódu PROS10 můžete pořídit jen za 9 891 Kč, což je bezkonkurenčně nejlepší cena na trhu. Za zmínku stojí také Motorola Moto G8 Power za cenu 3 999 Kč, která se může pochlubit bezrámečkovým displej, čtverným fotoaparátem a především až 3denní výdrž na jedno nabití.

OnePlus Nord

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.