Domů » Bleskovky » OnePlus čistí sklady: Pořiďte si OnePlus 2 a X se slevou

OnePlus čistí sklady: Pořiďte si OnePlus 2 a X se slevou

Premiéra smartphonu OnePlus 3 se blíží, podle serveru AndroidAuthority.com k ní dojde 14. června. Čínský výrobce se na příchod své novinky připravuje a hodlá se před jejím příchodem zbavit skladových zásob svých loňských modelů OnePlus 2 a OnePlus X – nabízí je ve svém e-shopu za snížené ceny.

pricedrop_twt_

Loňská vlajková loď OnePlus 2 (recenze) šla do prodeje za cenu 11 099 korun, její cena nyní spadla na 8 990 Kč. Za tyto peníze získáte telefon s 5,5″ Full HD displejem, procesorem Qualcomm Snapdragon 810, 4 GB RAM, 64GB vnitřní pamětí a dvojicí fotoaparátů s rozlišením 13 a 5 megapixelů.

oneplus-2

Nižší cenu dostal i telefon OnePlus X, původně se prodával za 7 399 korun, nyní jej zakoupíte za 6 590 korun (případně 7 490 korun za verzi s keramickými zády). Telefon se pyšní 5″ Full HD displejem, čipsetem Qualcom Snapdragon 801, 3 GB RAM, 16 GB RAM a dvojicí fotoaparátů o rozlišení 13 a 8 Mpx.

486535-oneplus-x-top-side

Pokud jste si koupili OnePlus 2 či OnePlus X v posledních 14 dnech za původní cenu, můžete zažádat na podpoře OnePlus o navrácení rozdílu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).