OnePlus Buds Z TWS: dostupné bezdrátové špunty s 20hodinovou výdrží

oneplusbuds 1

Kromě smartphonu OnePlus 8T dnes společnost OnePlus uvedla i nová bezdrátová sluchátka pojmenovaná Buds Z TWS. Tato sluchátka jsou lehce ořezanou verzí klasických OnePlus Buds, avšak potěší nižší cenou.

oneplusbuds 3

OnePlus Buds Z TWS: rychlé párování a podpora dvou zařízení

Nová sluchátka si ponechávají většinu funkcí původního modelu, v některých oblastech došlo ke kompromisům, v některých naopak k vylepšení. Zmenšeny byly měniče, které mají v průměru 10 mm. Nižší je také výdrž na jedno nabití, která s průběžným dobíjením v krabičce činí 20 hodin. Díky podpoře rychlého dobíjení lze získat 3 hodiny přehrávání za pouhých 10 minut nabíjení.

Nechybí funkce 3D stereo (s certifikací Dolby Atmos) a Bass Boost pro hlubší zvuk. Aktivní potlačení hluku v tomto modelu nehledejme, musíme si vystačit s pasivní variantou.

oneplusbuds 2

OnePlus Buds Z jsou plastové, avšak potěší odolnost s krytím IP55, déšť a pot by tak neměl být problém. Sluchátka lze připojit ke dvěma zařízením a speciálním tlačítkem Quick Switch se mezi nimi přepínat. Podporováno je i rychlé párování prostým otevřením nabíjecího pouzdra.

Cena a dostupnost

Sluchátka OnePlus Buds Z budou dostupná od 2. listopadu. Koupíte je v bílé barvě, cena pro Evropu je stanovena na 60 EUR (asi 1 600 korun).

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Kapitoly článku