TOPlist

OnePlus 8T se bude pyšnit ultrarychlým nabíjení s výkonem až 65 Wattů

oneplus 8 b

Značka OnePlus představuje své vlajkové modely dvakrát do roka a ani letos by tomu nemělo být jinak. Podle tradic bychom se měli letos na podzim dočkat modelové řady OnePlus 8T, ovšem nad možnými vylepšeními zatím visí otazník. Podle nejnovějších zvěstí bychom se mohli dočkat například rychlejšího nabíjení.

OnePlus 8T se může těšit na ultrarychlé nabíjení

Toto zjištění vypátrala komunita na XDA-Developers fóru v testovací verzi Androidu 11 v sekci Engineering Mode, kterou OnePlus používá pro testování komponent a funkcí u svých telefonů. V hloubi kódu této aplikace byly nalezeny zmínky o technologii Super Warp Charge, která má být schopná dobíjet telefon výkonem až 65 Wattů. Tuto schopnost již mají některé smartphony od Oppo (technologie SuperVOOC 2.0) a Realme (technologie SuperDart), a tak není divu, že se dostane i do OnePlus – všechny zmíněné značky spadají pod jeden konglomerát BBK Electronics a technologie spolu sdílejí.

Podle aplikace se dočkáme také nové barevné varianty, která ponese označení Ice Blue, která doplňuje současné barvy Onyx Black, Glacial Green, Interstellar Glow a Ultramarine Blue.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku