OnePlus 3 dostává druhou ochutnávku Nugátu, oficiální vypuštění se blíží

Společnost OnePlus přislíbila, že pro své modely 3 a 3T vypustí update na Android 7.0 Nougat ještě do konce letošního roku. Majitelé OnePlus 3 jej mohou od konce listopadu testovat v beta programu, který se nyní přehoupl do druhého kola. Pokud jste jeho účastníky, měla by se vám v těchto dnech skrze OTA nainstalovat nejnovější aktualizace systému OxygenOS Open Beta 9.

OnePlus 3

Ta přináší obecné opravy chyb a vylepšení, optimalizace vzhledu, DPI, výdrže baterie a stability. Pokud ještě nejste účastníky beta programu, máte možnost tak učinit – je zapotřebí si však z těchto stránek stáhnout a ručně nainstalovat poslední betaverzi systému OxygenOS. Po přechodu na testovací větev však nebude možná aktualizace na finální verzi, ta bude opět vyžadovat ruční instalaci se smazáním všech dat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *




Sahifa tracking pixel