Domů » Bleskovky » OnePlus 3 dostává Android 7.0 Nougat: zatím pouze testovací verzi

OnePlus 3 dostává Android 7.0 Nougat: zatím pouze testovací verzi

Společnost OnePlus přislíbila do konce letošního roku Android 7.0 Nougat pro své vlajkové smartphony OnePlus 3 a 3T. Chystaný update mohou vyzkoušet již dnes majitelé OnePlus 3, musí si však z těchto stránek stáhnout a nainstalovat poslední betaverzi systému OxygenOS.

OnePlus 3
OnePlus 3

Nová verze systému obsahuje veškeré novinky od Google a také pár libůstek od výrobce, např. nastavení ikon ve stavové oblasti či menu pro rychlé spuštění aplikaci třetích stran. Jelikož se jedná o betaverzi, je nutné počítat i s některými chybami – nefunguje Android Pay a mohou se vyskytnout problémy se stabilitou a výkonem.

Recenze OnePlus 3: Potřetí a nejlépe

OnePlus také pracuje na opravě horší odezvy dotykové plochy, na kterou si uživatelé OnePlus 3 stěžují. Náprava by měla být přítomná ve finální verzi Androidu 7.0 Nougat pro tento telefon.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Koukám že slovo dodrželi, tak snad do konce roku bude stabilní verze. Nechce se mi nahrávat betu….

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).