Sledujte nás na YouTube

OnePlus 3 dostává Android 7.0 Nougat: zatím pouze testovací verzi

Společnost OnePlus přislíbila do konce letošního roku Android 7.0 Nougat pro své vlajkové smartphony OnePlus 3 a 3T. Chystaný update mohou vyzkoušet již dnes majitelé OnePlus 3, musí si však z těchto stránek stáhnout a nainstalovat poslední betaverzi systému OxygenOS.

OnePlus 3
OnePlus 3

Nová verze systému obsahuje veškeré novinky od Google a také pár libůstek od výrobce, např. nastavení ikon ve stavové oblasti či menu pro rychlé spuštění aplikaci třetích stran. Jelikož se jedná o betaverzi, je nutné počítat i s některými chybami – nefunguje Android Pay a mohou se vyskytnout problémy se stabilitou a výkonem.

OnePlus také pracuje na opravě horší odezvy dotykové plochy, na kterou si uživatelé OnePlus 3 stěžují. Náprava by měla být přítomná ve finální verzi Androidu 7.0 Nougat pro tento telefon.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Koukám že slovo dodrželi, tak snad do konce roku bude stabilní verze. Nechce se mi nahrávat betu….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *