Domů » Bleskovky » OneDrive pro Windows Phone se naučí pracovat offline

OneDrive pro Windows Phone se naučí pracovat offline

Ne vždy je možné připojit se k internetu a v takových chvílích vás může mrzet, že jste své soubory svěřili pouze cloudovému úložišti. Integrovaný OneDrive v systému Windows umožňuje stáhnout si vybrané složky pro offline použití, podobná funkce zřejmě přijde i do aplikace pro Windows Phone.

  

Microsoft tento požadavek označil na OneDrive UserVoice fóru jako plánovaný s tím, že datum vypuštění je prozatím neznámé. Počítáme však s tím, že dřív či později se ukládání souborů pro offline použití dočká aplikace OneDrive na všech platformách. Nebo se s mobilní verzí systému Windows 10 dočkáme přímé integrace do systému? 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

13 komentářů

 1. Johny (neregistrovaný)

  pokrok nezastavíš… Welcome to revolutionary year in cloud services 2010

 2. v podstate je jedno co si napisal len aby si bol prvy lol

  • okoloiduci (neregistrovaný)

   Imperator pozeram ze mas v avatare to vlasaté kurča ktore za 4 roky vedenia WP ukazalo svoju manazersku neschopnost vo vedení a manazovani podriadenych, ten redizajnovy OneDrive bola posledna kvapka v mori jeho neschopnosti ze schvalil takyto odpad.

  • Pastor (neregistrovaný)

   Okoloiduci – Ale jdi ty,můžeš se s Johnym sebrat a jít jim to tam ukázat,jak to mají dělat…Takový dva šulíni jako vy jste toho moc v životě nedokázali,jinak by jste tady nepsali takový chujoviny a o programování a vůbec nějakým vývoji něčeho nemáte ani páru.

  • Johny (neregistrovaný)

   Proč bych to šel dělat já? Stačí se podívat ke konkurenci OneDrive jak to dělá ;-) Jako sorry, ale dneska přijít s tim, že dovolím mít i offline stažený obsah z cloudu, no tak to panečku zaslouží fakt respekt. Určitě ale k tomu máš jinou argumentaci, proč to do dnes nebylo možné a proč po tom volají uživatelé marně tak dlouho.

  • Johny (neregistrovaný)

   Imperator: kupříkladu SugarSync to uměl na mém iPhonu 3G, tak si zjisti, v kterém roce tenhle telefon byl aktuální.

  • ono to v one/skydrive možné bylo vždy. Jen ne v telefonu

  • johny a ako daleko je v tomto icloud resp. idrive ?

  • Johny (neregistrovaný)

   Mimonaut: a to je právě ta pointa

   Imperator: nevím, tohle je článek o iCloud?

  • Johny (neregistrovaný)

   Imperator: ale třeba by tě potěšilo, že iCloud nemá ani samostatnou aplikaci, to je co?

  • Neviem ty si tu plietol sugarsync na iphone 3G je snáď toto članok o iphone 3G – inak viem ze iCloud je v tomto viac pozadu preto som to načrtol

  • Johny (neregistrovaný)

   Imperator: víš co je to kontext? Boha máš v tý palici něco?

   „Stačí se podívat ke konkurenci OneDrive jak to dělá“ konkurence je SugarSync. Nevím, jak je konkurenční iCloud, kde jde o dost jinou službu a stejně tak nevím, jak se to týkalo mého příspěvku. Pro lepší pochopení ti dám příklad:

   Téma: Klimatizace u Jaguárů

   Jaguáry mají oproti konkurenci špatnou klimatizaci. Stačí se podívat jakou klimatizaci dodává do vozů BMW Daikin (bavím se obrazně).

   Tvůj dotaz: A jak je na tom chlazení motorů u Mercedesu?

   Rozumíš? Seš totálně mimo a byl bys mimo, i kdyby ses ptal na klimatizaci u Mercedesů pod článkem ke klimatizaci Jaguárů.

  • Johny, tvoje prirovnanie je úplne mimo.

   OneDrive, Google drive, iCloud a DropBox sú štyria najväčší priamy konkurenti.

   (neslo tlacidlo reagovat)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).