Domů » Bleskovky » Ohebná Motorola RAZR na nových snímcích. Vylepšené foťáky i čtečka otisků

Ohebná Motorola RAZR na nových snímcích. Vylepšené foťáky i čtečka otisků

Lenovo se chystá 9. září předvést druhou generaci svého ohebného smartphonu Motorola RAZR z loňského roku. Chystaná novinka ponese název Motorola RAZR 5G, avšak podpora nejnovějších mobilních sítí nebude jedinou novinkou. Ty další odhalují následující rendery pocházející od amerického operátora AT&T.

motorola razr 5g

Motorola RAZR 5G: přemístěná čtečka otisků a nové fotoaparáty

Chystaná novinka v sobě svého předchůdce nezapře, designově bude stále ctít odkaz patnáct let starého legendárního véčka. Na svém místě zůstane typická bradička, ovšem u tohoto modelu bude ochuzena o čtečku otisků prstů; tu výrobce tentokráte ukryje do loga Moto na zadní straně telefonu. Designově tak bude telefon v zavřeném stavu čistší, ovšem k jeho odemknutí jej bude nutné zvednout ze stolu.

The New AT&T Motorola Razr 5G

Motorola RAZR 5G také dostane zbrusu nové fotoaparáty. Ten hlavní bude opět pouze jeden, tentokráte však s rozlišením 48 megapixelů. Umístěn bude na zádech v sousedství vnějšího informačního displeje. Vnitřní fotoaparát bude umístěn do výřezu v ohebném displeji a jeho rozlišení naroste na 20 megapixelů. Narůst by měla i samotná úhlopříčka vnitřního zobrazovače, a to z 6,2 na 6,7“.

Uvnitř Motoroly RAZR 5G bude tikat čipset Qualcomm Snapdragon 765G ve spolupráci s 8 GB RAM. Pro ukládání dat poslouží velkorysé úložiště s kapacitou 256 GB, méně štědrá ale bude kapacita akumulátoru, která bude činit pouze 2 633 mAh. O dobíjení se podle informací z certifikace TUV Rheinland postará 18W adaptér.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. A duvod? Je to neco, co vas na nich rozciluje? Co vratit zpet k pevne lince?:D

    • Zapšklej Dědek

      rozčiluje mě rýha uprostřed displeje a pevnou linku mám i v roce 2020 a mám dokonce i telefon komorkowi

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).