Domů » Bleskovky » Ohebná Motorola RAZR 2 se odkládá. Letos ji nečekejte

Ohebná Motorola RAZR 2 se odkládá. Letos ji nečekejte

Novodobá Motorola RAZR z konce loňského roku měla být vážným ukazatelem toho, že značka Motorola ještě neřekla v mobilním světě své poslední slovo. Bohužel tento pokus nevyšel tak úplně podle představ, telefon trpěl několika konstrukčními neduhy, které by snad měla odstranit připravovaná druhá generace. S ní se původně počítalo již v září letošního roku, ale…

… podle respektovaného informátora a zároveň ředitele společnosti Display Supply Chain Consultants Rosse Younga byla premiéra druhé generace Motoroly RAZR odsunuta až na příští rok. Důvodem má být pandemie nemoci COVID-19 ovlivňující vývoj, výrobu i samotné prodeje smartphonů.

motorola razr v3 klavesnice 2
Detail futuristického podsvícení klávesnice, které se stalo jedním ze symbolů RAZRu. (Zdroj: Lemsipmatt)

Je možné, že výrobce Motoroly RAZR 2 využije odklad k některým hardwarovým úpravám telefonu, takže se nelze příliš spoléhat na spekulované parametry – ohebný 6,7“ displej, čipset Qualcomm Snapdragon 765 s podporou sítí 5G, 8 GB RAM, 256GB úložiště a hlavní fotoaparát s rozlišením 48 Mpx.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).