Sledujte nás na YouTube

Oficiálně: LG G Pro 2 bude představen na MWC v Barceloně

Společnost LG na svých korejských stránkách oficiálně potvrdila, že příští měsíc představí model G Pro 2 (nástupce loňského Optimu G Pro). Stane se tak při příležitosti konání Mobile World Congressu, který bude probíhat od 24. do 27. února v Barceloně. Hardwarové parametry zatím výrobce neprozradil, ale podle starších informací bychom měli očekávat Full HD displej s úhlopříčkou 6 palců, čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 a 3 GB operační paměti RAM.


Ilustrační obrázek

Rychlé datové přenosy má zajistit podpora LTE a LTE-Advanced. LG G Pro 2 má běžet na operačním systému Android ve verzi 4.4 Kitkat s novou verzí uživatelského prostředí pro pohodlné a efektivní ovládání velkého displeje.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. Piotr Trochowski (neregistrovaný)

  kde sou ty časy kde pro znamenalo klávesnici :/

  • M.BoBo (neregistrovaný)

   Tak tak.. Ale stále marně doufám, ze někdo uvede geekovsky smartphone s QWERTY.

  • smisekCZ (neregistrovaný)

   Nevím, co je “geekovského” na mobilu s klávesnicí. Žádná SW klávesnice si myslím nenahradí dobrou a kvalitní zasouvací klávesnici.

  • M.BoBo (neregistrovaný)

   V současnosti vládne trend tenkých placek s malou vydrží. Proto QWERTY je již přežitek a výrobce neláká.

   Já bych ho naopak upřednostnil i za cenu iphonu, ale musel by to být nekompromisni top model s tím nej co současné technologie nabízí.

 2. Ip Man (neregistrovaný)

  Jinými slovy, stejný hardware jako má Galaxy Note 3 !

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *