Domů » Bleskovky » Odhalil Samsung na Twitteru přední stranu Galaxy Note8?

Odhalil Samsung na Twitteru přední stranu Galaxy Note8?

Společnost Samsung představí koncem léta nový tabletofon Galaxy Note8, podle posledních spekulací se tak stane na samostatné akci konané v New Yorku 23. srpna. Novinka bude vycházet z aktuálních vlajkových lodí Galaxy S8 a S8+, dostane však větší Infinity Displej a vestavěný stylus. Jak bude novinka vypadat, odhalily v minulých dnech někteří výrobci krytů, a zřejmě i samotný Samsung.

Ten vystavil na svůj Twitter render zařízení, které připomíná právě dvojlístek Galaxy S8 a S8+, má však ještě tenčí horní rámeček a prakticky neviditelné rámečky boční. Pochopitelně se ale také může jednat o generický render, který jen ctí aktuální designový směr korejského výrobce. Ať je pravda jakákoliv, na Galaxy Note8 zřejmě nebudeme čekat dlouho; podle tchajwanských výrobců komponent má být dostupný již v září.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *