Sledujte nás na YouTube

Odhalil Samsung na Twitteru přední stranu Galaxy Note8?

Společnost Samsung představí koncem léta nový tabletofon Galaxy Note8, podle posledních spekulací se tak stane na samostatné akci konané v New Yorku 23. srpna. Novinka bude vycházet z aktuálních vlajkových lodí Galaxy S8 a S8+, dostane však větší Infinity Displej a vestavěný stylus. Jak bude novinka vypadat, odhalily v minulých dnech někteří výrobci krytů, a zřejmě i samotný Samsung.

Ten vystavil na svůj Twitter render zařízení, které připomíná právě dvojlístek Galaxy S8 a S8+, má však ještě tenčí horní rámeček a prakticky neviditelné rámečky boční. Pochopitelně se ale také může jednat o generický render, který jen ctí aktuální designový směr korejského výrobce. Ať je pravda jakákoliv, na Galaxy Note8 zřejmě nebudeme čekat dlouho; podle tchajwanských výrobců komponent má být dostupný již v září.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *