Cena:

Odhalil Samsung na Twitteru přední stranu Galaxy Note8?

Společnost Samsung představí koncem léta nový tabletofon Galaxy Note8, podle posledních spekulací se tak stane na samostatné akci konané v New Yorku 23. srpna. Novinka bude vycházet z aktuálních vlajkových lodí Galaxy S8 a S8+, dostane však větší Infinity Displej a vestavěný stylus. Jak bude novinka vypadat, odhalily v minulých dnech někteří výrobci krytů, a zřejmě i samotný Samsung.

Ten vystavil na svůj Twitter render zařízení, které připomíná právě dvojlístek Galaxy S8 a S8+, má však ještě tenčí horní rámeček a prakticky neviditelné rámečky boční. Pochopitelně se ale také může jednat o generický render, který jen ctí aktuální designový směr korejského výrobce. Ať je pravda jakákoliv, na Galaxy Note8 zřejmě nebudeme čekat dlouho; podle tchajwanských výrobců komponent má být dostupný již v září.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.