Domů » Bleskovky » Od dnešního dne si můžete předobjednat Xbox One X, dorazit by měl v listopadu

Od dnešního dne si můžete předobjednat Xbox One X, dorazit by měl v listopadu

Microsoft dnes spustil předobjednávky nejvýkonnější herní konzole současnosti, Xboxu One X. Pokud jste zaváhali a nekoupili si před měsícem speciální limitovanou edici Scorpio s několika drobnostmi navíc, máte možnost předobjednat si standardní edici.

Prodejní cena konzole zůstává 13 490 korun, což z ní činí jedno z nejdostupnějších zařízení, na kterém si lze zahrát hry ve 4K rozlišení. Xbox One X si můžete objednat přímo na stránkách Microsoftu, dostupnost je stanovena na 7. listopadu.

Xbox One X oficiálně: nejvýkonnější herní konzole všech dob

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. …nejdostupnějších zařízení, na kterém si lze zahrát hry ve 4K rozlišení… Pod pojmem hrát si většina znalých hráčů nepředstavuje jen ingame animace v 4K a hru v 900p nebo 720p, jako to bylo dosud.

    I když to je výkonnější model, tak her které opravdu poběží 4K při 60hz bude naprosté minimum . Nevěřím na výkonový skok kdy z XBO a XBOS které nedávalo často ani hullHD při 60hz najednou to bude 4K….

    • Taky si myslím, ani dnešní PC nedokážou hry utáhnout spolehlivě na 4k/60, pokud se nejedná o PC s alespoň 2 grafikami nebo top modelem (a i tam bych byl skeptický). Na druhou stranu věřím, že na 4k/30 se dost her dostane a u konzole je těch 30fps celkem obvyklých. Já osobně bych byl raději, kdyby šlo nastavit 1080/60, ale to bude záležet na každé jednotlivé hře.

      Pokud ale někdo nemá PC za 50k, tak to není špatná koupě. Podobně silné PC stojí dvojnásobek a navíc na jednotný HW se mnohem snadněji optimalizuje, takže lze předpokládat, že vyladěné budou hry mnohem lépe, než na PC, kde platíme za silný HW jen kvůli lenosti vývojářů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).