Domů » Články » Oblíbené produkty Xiaomi nyní nakoupíte výhodněji – Xiaomi Friday je tady!

Oblíbené produkty Xiaomi nyní nakoupíte výhodněji – Xiaomi Friday je tady!

Další rok, znovu listopad a jak jinak než s dávkou Black Friday slev nyní v podobě Xiaomi Friday. Podívejte se na nejoblíbenější produkty, zjistěte jejich přednosti a na konec se podívejte na souboj rivalů ze stáje POCO!

Nová edice oblíbeného telefonu

Xiaomi 11 Lite 5G NE vyniká především svou nízkou hmotností a líbivými barvami, které potěší primárně ženy. Vyfotíte s ním super selfíčko a baterie vás podrží i při náročném dni neustálého provozu. Třešničkou na dortu je sleva až 2000 Kč a to do 29.11.

xiaomi 11 lite 5g ne 1

Domácí must-have pomocník

Xiaomi Mi Robot Vacum-Mop pečlivě uklidí středně velký byt a zvládne překonat i prahy do výšky 2 cm. Sám to není žádný dlouhán (8,2 cm do výšky), tudíž vysaje a vytře jak pod pohovkou, tak konferenčním stolkem. Do 28.11. na něj navíc ulovíte příjemnou slevu 1800 Kč.

800 600 Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential

Nadechněte se s Xiaomi

Xiaomi Mi Air Purifier 3C je neméně důležitý pomocník do domácnosti jako třeba vysavač. Ulehčí vám od dokola se usazujícího prachu a pokud vám od března pravidelně teče z nosu, tak by mohl pomoct i jinak. Stejně jako na vysavač, i zde máte možnost do 28.11. nakoupit až o 1000 Kč levněji.

xiaomi mi air purifier 3c

Probouzejte se do světla – i v zimě

Xiaomi Mi Bedside Lamp 2 vám zpříjemní již nepříjemné ranní vstávání do práce. V aplikaci totiž lze nastavit čas, kdy se lampička má zapnout a tím můžete šikovně zkombinovat budík se světlem. Nemusíte tedy vstávat do tmy, ale do příjemného teplého světla spolu s Xiaomi. Do 28.11. ji navíc koupíte až o 1000 Kč levněji.

xiaomi mi bedside lamp 2

Dva rivalové ze stáje POCO

Řeč je o modelech POCO F3 a POCO X3 Pro. Proč rivalové? Oba nabízejí 120 Hz frekvenci obrazovky, dlouhou výdrž baterie, a přitom jsou výrazně cenově odlišní. My se jim podívali na zoubek.

POCO F3 03

Prvně začněme s displejem, POCO F3 má krásný AMOLED displej s rozlišením FHD+, zatímco POCO X3 Pro má standardní IPS panel se stejným rozlišením. POCO F3 dostal novější generaci procesoru Snapdragon 870, který je schopen provádět výpočty až o 32% rychleji než předchozí generace 860. Bohužel za toto vylepšení musel model F3 krutě zaplatit tím, že přišel o 3,5 mm Jack, slot pro SD kartu a notifikační diodu.

POCO X3 NFC 1
Výdrži baterie opět kraluje POCO F3 i přes výrazně nižší kapacitu (4520 vs 5160). Telefon dokáže se 120 Hz displejem, zapnuté poloze a maximálním jasu vydržet až 9,5 h neustálého provozu, kdežto starší bratr POCO X3 Pro „pouhých“ 7,5 h.

Na tyto modely můžete do 29.11. získat slevu až 1000 Kč.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.